cookies

Miasto Zgierz - IV edycja 2002/2003



Program Rodzina 500 plus

Zgierskie Centrum Seniora

Akcja Zima 2016

Budżet Obywatelski

ZCOP

Prezentacja Miasta Zgierza

1_procent

     

     Oferty Inwestycyjne Miasta

     

     Portal gospodarczy

     

PUP_Zgierz

     

     

     ZPORR

A A A

IV edycja 2002/2003

 

"STRONA MŁODYCH"

Zgłoszenia:
SP 3, SP 4, SP 5, SP 6, SP 8, SP 11, SP 12*, I SSP TPZ, Gim 1, Gim 2*, Gim 3, SLO im. R. Traugutta, ZS Nr 1 im. J. S. Cezaka, ZSO im. S. Staszica, Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
* szkoły wycofały się z konkursu

Udział wzięło 13 szkół: 7 podstawowych, 2 gimnazja, 4 ponadgimnazjalne
Jury oceniło 13 prac

Laureaci:

KATEGORIA - SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 (50 pkt)
nagroda: książki, aparat cyfrowy
opiekun: Teresa Gębicka
autorzy: Łukasz Warych, Łukasz Zalepiński

II miejsce - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 (35 pkt)
nagroda: parasol, książka, drukarka
opiekun: Urszula Stępniak 
autorzy: Patrycja Bramowska, Joanna Piątkowska, Żaneta Sobolewska, Marzena Wyrwas, Artur Bartosiak, Tomasz Plicha

III miejsce - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 (29 pkt)
nagroda: plecak, skaner
opiekun: Aleksandra Kowalczyk
autorzy: Aleksandra Janiszewska, Aleksandra Kolenda, Luiza Stolarska Aleksandra Zielińska, Tymoteusz Dziura, Patryk Powiłan, Kamil Tyszko

IV miejsce - I Społeczna Szkoła Podstawowa TPZ (24 pkt)
opiekun: Grażyna Urbańska
autorzy: Katarzyna Adamiak, Klara Amrozińska, Sandra Amrozińska, , Katarzyna Jabłońska, Zuzanna Lewandowska, Artur Dolaciński, Marcin Krasuski, Marek Pokora, Piotr Ryszewski, Marcin Staniewski, Mateusz Szeląg

V miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 8 (17 pkt)
opiekun: Małgorzata Bogusławska
autorzy: Dominika Sterczewska, Julia Szkudlarek, Adrian Lewandowski

VI miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 5 (15 pkt)
opiekun: Elżbieta Olczak
autorzy: Agnieszka Bojarska, Paulina Drab, Magdalena Marcińska, Marcin Gołubienko

VII miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 6 im. W. Broniewskiego (14 pkt)
opiekun: Tadeusz Obiedziński
autor: Kamil Plewka

KATEGORIA - GIMNAZJA

I miejsce - GIMNAZJUM NR 3 (45 pkt)
nagroda: książki, aparat cyfrowy
opiekun: Ryszard Gołębiowski
autorzy: Marta Wysocka, Andrzej Pruski, Krzysztof Socha, Grzegorz Stępniak

II miejsce - GIMNAZJUM NR 1 (27 pkt)
nagroda: parasol, książka, drukarka
opiekun: Grażyna Kacprzak
autorzy: Magdalena Borowiecka, Maria Burzyńska, Anna Drzazga, Agnieszka Leźnicka, Marta Urbańska

KATEGORIA - SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

I miejsce - Zespół Szkół Nr 1 im. J. Cezaka (44 pkt)
nagroda: książki, aparat cyfrowy
opiekunowie: Teresa Stolarek, Andrzej Pawłowski
autorzy: Marcin Florczak, Maciej Grzesiak, Maciej Michał Zygmunt

II miejsce - Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (43 pkt)
nagroda: parasol, książka, drukarka
opiekun: Lucjan Stępień
autorzy: Michał Iwaniuk, Piotr Malanowski

III miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Staszica (37 pkt)
nagroda: plecak, skaner
opiekun: Piotr Kowalczyk
autorzy: Ewelina Żyrkowska, Łukasz Cwonda, Mateusz Lewandowski, Michał Wolski, Marcin Woźniak

IV miejsce - Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta (33 pkt)
opiekun: Jolanta Kodłubańska
autorzy: Łukasz Bartkiewicz, Piotr Cajdler, Piotr Gaczyński, Michał Mroszczak, Michał Tybuś, Tomasz Wężyk

Dzięki sponsorom przyznano następujące nagrody: wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy. Szkoły, których autorzy stron zajęli pierwsze trzy miejsca otrzymali nagrody rzeczowe. Laureaci konkursu (uczniowie), którzy zajęli pierwsze trzy miejsca pojechali na jednodniową wycieczkę do Warszawy (zwiedzili parlament oraz obejrzeli film w kinie trójwymiarowym). Dodatkowo otrzymali nagrody rzeczowe - za zajęcie I miejsca radio, za zajęcie II miejsca zegarek, za zajęcie III miejsca bryloczek.

Sponsorzy:
Apteka "VERBENA"
Apteka E i A Cylke
Auto-Komis "JAR"
"AWGA-GRAND" Polskie Składy Budowlane
"BAGATELLA" Restauracja
BANK SPÓŁDZIELCZY
"BARDO"
"BGJ" Pokrycia Dachowe
"BRIDLE"
"BUDOPREF"
"DANAUCHEM"
Firma "BUDZIARSKI"
"FORNO-TERM"
Kwiatkowski - Zakład Ogólnobudowlany
"MARKAB" Sp. z o.o.
"MAT-BUD"
"MATEX-POL" 
"MEGAM" 
"MOTOMAX"
"NOVAMED" Sp. z o.o.
"PAN TADEUSZ" Księgarnia
"PILUX" s.c.
PPHU "MARK POL"
PH "PIAS"
"RUBIKON"
Sklep Wielobrażowy - Księgarnia
"SKOMUR" s.c.
"STANDART" Sp. jawna
"STEEL-BOX" Sp. jawna
"STYLME"
"SUBET 2"
TEXTIL UNIWERSAL "EURO"
"TELMARK"
"TOMTEX" Sp. jawna
"UTMAR" Sp. jawna
"UVA" Sp. jawna
Zakład Optyczny A. ŚLIWIŃSKI
Urząd Miasta Zgierza


Poprzednia strona: III edycja 2001/2002
Następna strona: V edycja 2003/2004

Print this page