cookies

Miasto Zgierz - Osiągnięcia UKS "Piątka" Zgierz (1994-2005)



Program Rodzina 500 plus

Zgierskie Centrum Seniora

Akcja Zima 2016

Budżet Obywatelski

ZCOP

Prezentacja Miasta Zgierza

1_procent

     

     Oferty Inwestycyjne Miasta

     

     Portal gospodarczy

     

PUP_Zgierz

     

     

     ZPORR

A A A

Osiągnięcia UKS "Piątka" Zgierz (1994-2005)

2005 rok

  • Justyna Mospinek
    XVII miejsce - Grand Prix Europy (4-7.05. Turcja)
    XII miejsce - Grand Prix Europy (1-4.06. Sopot)
    I miejsce - II runda Pucharu Polski (21.05. Kraków)
    Srebrny medal - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (29-31.07. Zakopane)
    Złoty medal - Akademickie Mistrzostwa Polski (6.08. Poznań)
    Brązowy medal w drużynie - Uniwersjada (15-20.08. Turcja)
    II miejsce w końcowej klasyfikacji Pucharu Polski w 2005 r.
  • Marta Włodarczyk - kat. Juniorzy
    IV miejsce - Memoriał im. Ireny Szydłowskiej (11-12.06. Warszawa)
  • Anna Kaźmierczak - kat. Juniorzy Młodsi
    IX miejsce - Memoriał M. Sawickiego, I Runda Pucharu Polski (14.05. Radom)
    III miejsce - Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (28.05. Kielce)
    XIII miejsce - Memoriał im. Ireny Szydłowskiej (11-12.06. Warszawa)
    VI miejsce - Eliminacje Strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (25.06. Zgierz)
  • Paulina Grzelak - kat. Juniorzy Młodsi
    VII miejsce - Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (28.05. Kielce)
    X miejsce - Memoriał im. Ireny Szydłowskiej (11-12.06. Warszawa)
    I miejsce - Eliminacje Strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (25.06. Zgierz)
  • Paulina Lubelska - kat. Juniorzy Młodsi
    V miejsce - Eliminacje Strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (25.06. Zgierz)
  • Agnieszka Bojarska - kat. Młodzicy
    V miejsce - Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (28.05. Kielce)
    Złoty medal - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (18-19.06. Kielce)
    Brązowy medal zespołowo - Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09. Rzeszów)
    VIII miejsce indywidualnie - Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09. Rzeszów)
    Złoty medal drużynowo - Ogólnopolski Finał Ligi Młodzików (17.09. Wadowice)
  • Daria Ładyńska - kat. Młodzicy
    Brązowy medal zespołowo - Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09. Rzeszów)
    Złoty medal drużynowo - Ogólnopolski Finał Ligi Młodzików (17.09. Wadowice)
  • Klaudia Zielińska - kat. Młodzicy
    IV miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (18-19.06. Kielce)
    Brązowy medal zespołowo - Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09. Rzeszów)
    Złoty medal drużynowo - Ogólnopolski Finał Ligi Młodzików (17.09. Wadowice)
  • Dominika Lubelska - kat. Młodzicy
    Brązowy medal zespołowo - Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09. Rzeszów)
    Złoty medal drużynowo - Ogólnopolski Finał Ligi Młodzików (17.09. Wadowice)
  • Edyta Szulc - kat. Młodzicy
    VII miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (18-19.06. Kielce)
  • ——————————
    2004 rok

    Kat. Dzieci:
    I Okręgowe Zawody Halowe (22.01. Zgierz)
    - I miejsce Karolina Jankowska (363 pkt)
    - III miejsce Aleksandra Róg (272 pkt)
    II Okręgowe Zawody Halowe (19.02. Zgierz)
    - I miejsce Karolina Jankowska (283 pkt)
    - II miejsce Aleksandra Róg (268 pkt)
    - III miejsce Agata Smoczyńska (265 pkt)
    III Okręgowe Zawody Halowe (12.03. Łódź)
    - I miejsce Agata Smoczyńska (279 pkt)
    - II miejsce Karolina Jankowska (267 pkt)
    - III miejsce Paulina Misztal (262 pkt)
    - IV miejsce Aleksandra Róg (218 pkt)
    Puchar Prezydenta Miasta Zgierza (11.06. Zgierz)
    - I miejsce Karolina Jankowska (600 pkt)
    - II miejsce Aleksandra Róg (593 pkt)
    - V miejsce Agata Smoczyńska (527 pkt)
    Zawody Okręgowe 10-lecie UKS "Piątka" (25.06. Zgierz)
    - I miejsce Karolina Jankowska (606 pkt)
    - II miejsce Aleksandra Róg (598 pkt)
    - IV miejsce Magdalena Matusiak (542 pkt)
    - V miejsce Agata Smoczyńska (537 pkt)
    Zawody Okręgowe (25.09. Łódź)
    - I miejsce Karolina Jankowska (627 pkt)
    - II miejsce Agata Smoczyńska (621 pkt)
    - IV miejsce Aleksandra Róg (584 pkt)
    - V miejsce Paulina Misztal (543 pkt)
    Zawody Okręgowe "Zakończenie Sezonu" (8.10. Zgierz)
    - I miejsce Aleksandra Róg (664 pkt)
    - II miejsce Karolina Jankowska (637 pkt)
    - V miejsce Magdalena Matusiak (589 pkt)

      W roku 2005 w ogólnopolskim współzawodnictwie sportu młodzieżowego, zawodnicy UKS "Piątka" zdobyli 62 punkty

  • Justyna Mospinek
    IV miejsce - Halowe Mistrzostwa Polski (luty Legnica)
    IX miejsce - Puchar Europy (kwiecień Włochy)
    Brązowy medal w drużynie Mistrzostwa Europy (maj Belgia)
    Brązowy medal w drużynie Puchar Europy (czerwiec Niemcy)
    Srebrny medal w drużynie Puchar Europy (lipiec Turcja)
    XIV miejsce - Igrzyska Olimpijskie (sierpień Ateny)
    Mistrzostwo Polski - Mistrzostwa Polski (wrzesień Prudnik)
  • Bartłomiej Baszczyński - kat. seniorzy
    VI miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
  • Agnieszka Bojarska - kat. młodzicy
    V miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (19-20.06. Zgierz)
    VIII miejsce - Ogólnopolski Turniej Młodzików /Mistrz. Polski/ (04-05.09. Sucha Beskidzka)
    I miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05.) Zgierz
    III miejsce - Zawody Okręgowe "Zakończenie Sezonu" /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09. Zgierz)
  • Marta Borowska - kat. młodzicy
    II miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
  • Natalia Grzelczak - kat. dzieci
    II miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
    I miejsce - Zawody Okręgowe "Zakończenie Sezonu" /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09. Zgierz)
  • Robert Kret - łuki bloczkowe
    I miejsce - Zawody Okręgowe "Otwarcie sezonu" (24-25.04. Zgierz)
    I miejsce - Zawody Okręgowe /kat. seniorzy/ (8-9.05. Zgierz)
    VI miejsce - Zawody Ogólnopolskie "Memoriał Michała Sawickiego" (15.05. Radom)
  • Daria Ładyńska - kat. dzieci
    I miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
    III miejsce - Zawody Okręgowe "Zakończenie Sezonu" /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09. Zgierz)
  • Ewelina Marszałkowska
    II miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (19-20.06.04 Zgierz)
    XIV miejsce - Ogólnopolski Turniej Młodzików /Mistrz. Polski/ (4-5.09. Sucha Beskidzka)
    II miejsce - Zawody Okręgowe "Otwarcie sezonu" (24-25.04. Zgierz)
    II miejsce - Zawody Ogólnopolskie "Memoriał Michała Sawickiego" (15.05. Radom)
    III miejsce - Zawody Międzywojewódzkie (29.05. Zgierz)
  • Radosław Musoski - kat. młodzicy
    III miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (19-20.06. Zgierz)
    II miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
    I miejsce - Zawody Okręgowe "Zakończenie Sezonu" /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09. Zgierz)
  • Paulina Pokora - kat. młodzicy
    V miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
  • Wojciech Rajtar - kat. dzieci
    V miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
  • Anna Raupach - kat. dzieci
    III miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
    V miejsce - Zawody Okręgowe "Zakończenie Sezonu" /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09. Zgierz)
  • Łukasz Surowiecki - kat. seniorzy
    VIII miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
  • Marta Włodarczyk
    IV miejsce - Zawody Okręgowe "Otwarcie sezonu"(24-25.04. Zgierz)
  • ——————————
    2003 rok

  • Justyna Mospinek
    Brązowy medal - Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów (15-16.02. Kraków)
    VI miejsce - Halowe Mistrzostwa Świata Seniorów (4-9.03. Limes, Francja)
    Brązowy medal drużynowo i IV miejsce indywidualnie - I Runda Pucharu Europy (4-10.05. Poreć, Chorwacja)
    V miejsce drużynowo i VI miejsce indywidualnie - III Runda Pucharu Europy (17-21.06. Antalya, Turcja)
    V miejsce drużynowo - Mistrzostwa Świata (7-19.07. Nowy Jork, USA)
    Nominacja olimpijska - Ateny 2004
    Srebrny medal drużynowo - Test Olimpijski (2-10.08. Ateny, Grecja)
    VI miejsce indywidualnie - UNIWERSJADA (24-31.08. Deagu, Korea)
    I miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Seniorów (czwarty raz)
    IV miejsce - Puchar Europy
    III miejsce drużynowo i VI miejsce indywidualnie w Światowym Rankingu międzynarodowej federacji łuczniczej FITA na rok 2003
    Justyna Mospinek objęta jest szkoleniem Kadry Olimpijskiej od 2000 r.
  • Agnieszka Bojarska - kat. dzieci
    ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:
    - II miejsce "Otwarcie Sezonu 2003" (10-11.05. Zgierz - 594 pkt)
    - I miejsce - Zawody okręgowe (31.05.-1.06. Łódź - 615 pkt)
    - I miejsce - Zawody okręgowe (21-22.06. Zgierz - 596 pkt)
    - I miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 602 pkt)
    - I miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 653 pkt)
  • Paulina Grzelak - kat. młodzik
    brązowy medal w zespole - M. P. Młodzików (6-7.09. Kołobrzeg - 1119 pkt) - rekord życiowy
    ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:
    - III miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 1089 pkt)
    - III miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 1051 pkt)
    w 2003 r. szkolona w kadrze młodzika WFZS
  • Robert Kret - łuki bloczkowe
    Srebrny medal indywidualnie - Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów (15-16.02. Kraków
    udział w Mistrzostwach Świata (7-19.07. Nowy Jork, USA)
  • Ewelina Marszałkowska - kat. młodzik
    Srebrny medal indywidualnie - M. P. Młodzików (6-7.09. Kołobrzeg - 1234 pkt)
    Brązowy medal w zespole - M. P. Młodzików (6-7.09. Kołobrzeg)
    I miejsce w kat. juniorek mł. - Memoriał Michała Sawickiego - hala (20.12. Radom)
    ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:
    - III miejsce - "Otwarcie Sezonu 2003" (10-11.05. Zgierz - 1081 pkt)
    - III miejsce - Zawody okręgowe (31.05.-1.06. Łódź - 1176 pkt)
    - I miejsce - Zawody Okręgowe (21-22.06. Zgierz - 1137 pkt)
    - I miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 1277 pkt) - rekord życiowy
    - I miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 1246 pkt)
    w 2003 r. szkolona w kadrze młodzika WFZS w Łodzi
  • Radosław Musoski - kat. młodzik
    ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:
    - III miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 980 pkt)
    w 2003 r. szkolony w kadrze młodzika WFZS w Łodzi
  • Paulina Pokora - kat. dzieci
    ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:
    - I miejsce - "Otwarcie Sezonu 2003" (10-11.05. Zgierz - 596 pkt)
    - III miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 577 pkt)
    - III miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 606 pkt)
  • Anna Raupach - kat. dzieci
    ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:
    - III miejsce - Zawody okręgowe (31.05.-1.06. Łódź - 580 pkt)
    - III miejsce - Zawody okręgowe (21-22.06. Zgierz - 544 pkt)
    - II miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 583 pkt)
  • Eliza Starzyńska - kat. młodzik
    Brązowy medal w zespole - M. P. Młodzików (6-7.09. Kołobrzeg - 1138 pkt)
    ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:
    - II miejsce - Zawody okręgowe (21-22.06. Zgierz - 1082 pkt)
    - II miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 1149 pkt)
    - II miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 1152 pkt) - rekord życiowy
    w 2003 r. szkolona w kadrze młodzika WFZS w Łodzi
  • Edyta Szulc - kat. dzieci
    ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:
    - III miejsce - "Otwarcie Sezonu 2003" (10-11.05. Zgierz - 558 pkt)
    - II miejsce - Zawody okręgowe (31.05.-1.06. Łódź - 612 pkt)
    - II miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 620 pkt)
  • Marta Włodarczyk - kat. juniorka młodsza
    XIV miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (26-28.07. Gdańsk - 1158 pkt) - rekord życiowy
    XXI miejsce w końcowej klasyfikacji Pucharu Polski Juniorek
    ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:
    - I miejsce - "Otwarcie Sezonu 2003" (10-11.05. Zgierz - 1032 pkt)
    - I miejsce - Zawody okręgowe (31.05.-1.06. Łódź - 1086 pkt)
    - I miejsce - Zawody okręgowe (21-22.06. Zgierz - 1054 pkt)
    - II miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 1076 pkt)
    - I miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 1114 pkt)
    w 2003 r. szkolona w WFZS - kadra juniora
  • ——————————
    2002 rok

  • Justyna Mospinek
    Złoty medal i halowe Mistrzostwo Polski Seniorów (23-24.02. Nowa Ruda)
    Złoty medal i halowe Mistrzostwo Polski Juniorek (2-3.03. Prudnik)
    IV miejsce - Halowe Mistrzostwa Europy Seniorów (13-17.03. Ankara, Turcja)
    Brązowy medal indywidualnie i srebrny medal drużynowo - Mistrzostwa Europy Seniorów (23-27.07. Oul, Finlandia)
    I miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Seniorów (trzeci raz)
    VII miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Europy
    XI miejscew Światowym Rankingu międzynarodowej federacji łuczniczej FITA na rok 2002
    Brązowy medal - Mistrzostwa Polski Seniorów (12-15.09. Poznań)
  • ——————————
    2001 rok

  • Justyna Mospinek
    Brązowy medal i tytuł II halowej wicemistrzyni Polski Seniorek
    Złoty medal i Mistrzostwo Polski Juniorek w hali
    wyrównanie rekordu świata juniorek oraz ustanowienie rekordu Polski Juniorek w strzelaniu na 18 m /582 pkt./ podczas Halowych Mistrzostw Świata (Florencja)
    Złoty medal i Mistrzostwo Polski Seniorów na torach otwartych
    Złoty medal i Mistrzostwo Polski Juniorów na torach otwartych
    ustanowienie trzech rekordów Polski Juniorek w strzelaniu na 50, 30 m oraz w wieloboju Ł-AB
    VI miejsce w międzynarodowym turnieju w Korei
    VII miejsce - Grand Prix Europy w Turcji
    XII miejsce - Grand Prix Europy w Rosji
    IX miejsce - Mistrzostwa Europy Juniorów w Chorwacji
    Srebrny medal i wicemistrzostwo Europy w klasyfikacji drużynowej
    VII miejsce w klasyfikacji drużynowej - Mistrzostwa Świata Seniorów w Chinach
    zwycięstwo w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Seniorów
    zwycięstwo w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Juniorek
    XII miejsce w światowym rankingu międzynarodowej federacji łuczniczej FITA na rok 2001
    zakwalifikowanie się do reprezentacji Polski na Halowe Mistrzostwa Świata we Florencji
  • Piotr Kowalczyk
    Brązowy medal i tytuł II halowego wicemistrza Polski Seniorów w łukach bloczkowych
  • Robert Kret
    Złoty medal i halowe Mistrzostwo Polski Seniorów w łukach bloczkowych
    zakwalifikowanie się do reprezentacji Polski na Halowe Mistrzostwa Świata we Florencji
  • Maciej Szymański
    Srebrny medal i halowe wicemistrzostwo Polski Seniorów
    VII miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów
    zakwalifikowanie się do reprezentacji Polski na Halowe Mistrzostwa Świata we Florencji
  • Jakub Zimiński
    zwycięstwo - II runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Krakowie
  • ——————————
    2000 rok

    UKS pod względem osiągnięć sportowych za 2001 rok - szesnasty klub w Polsce

  • Justyna Mospinek
    Złoty medal i Halowe Mistrzostwo Polski Seniorek
    Złoty medal i Halowe Mistrzostwo Polski Juniorek
    II miejsce - Puchar Europy Juniorów w Chorwacji
    XIV miejsce - Mistrzostwa Świata Juniorów w Belfort (Francja) i IV miejsce w drużynie
    I miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów, dwa rekordy Polski /wielobój i 70 m/, pięć złotych medali /70, 60, 50, 30 m, FITA/
    II miejsce w klasyfikacji generalnej - Puchar Europy
    14 rekordów polski juniorek /wszystkie możliwe do zdobycia/
    I miejsce - 64. Mistrzostwa Polski Seniorów /złoty medal w strzelaniu na 70 m i w klasyfikacji końcowej, brązowy na 60 m/
    I miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Seniorek i Juniorek
    powołanie do Kadry Olimpijskiej Ateny 2004
    V miejsce w klasyfikacji zespołowej kobiet - XVIII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów
  • Katarzyna Andrzejczak
    Brązowy medal - Halowe Mistrzostwa Polski Kadetów
    VII miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
    V miejsce w klasyfikacji zespołowej kobiet - XVIII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów
  • Maciej Szymański
    IV miejsce - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów
    IV miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów, srebrny medal w strzelaniu na 30 m
    VI miejsce w finale - Puchar Europy w Czechach w kat. Juniorów
    VI miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Juniorów
    powołanie do Kadry Olimpijskiej Ateny 2004
  • Jakub Zimiński
    III miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
    IV miejsce - Mistrzostwa Polski Młodzików
  • V miejsce w klasyfikacji zespołowej kobiet - XVIII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów - M. Frontczak
  • UKS "Piątka" III m. w klasyfikacji klubowej - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
  • II miejsce UKS "Piątka" w klasyfikacji klubowej - Mistrzostwa Polski Juniorów
  • I miejsce indywidualnie i w drużynie w finale - Puchar Europy Juniorek w Czechach
  • VII miejsce UKS "Piątka" w rankingu UKS-ów działających we wszystkich dyscyplinach sportowych
  • 58 pkt w punktacji wojewódzkiej w sporcie młodzieżowym
  • III miejsce w rankingu klubów łuczniczych w 2000 roku
  • organizacja XVIII Halowych Mistrzostw Polski Seniorów /luty 2000 r./
  • ——————————
    1999 rok

  • Justyna Mospinek
    Wicemistrzostwo Polski Juniorek Młodszych w hali
    Złoty medal indywidualnie - Puchar Europy w Belgii
    Srebrny medal drużynowo - Puchar Europy w Niemczech
    V miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Europy Kadetów
    Wicemistrzostwo Europy indywidualnie i złoty medal w drużynie - Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów w Anglii
    Zwycięstwo w generalnej klasyfikacji Pucharu Polski Juniorek Młodszych i IV miejsce w klasyfikacji open
    Wicemistrzostwo Krakowa - Otwarte Mistrzostwa Krakowa
    powołanie do Kadry Narodowej Juniorów
  • Katarzyna Andrzejak
    powołanie do Kadry Wojewódzkiej Młodzików
    IV miejsce - Mistrzostwa Polski Młodzików
    Mistrzostwo Makroregionu Centralnego Młodzików
  • Maciej Szymański
    Wicemistrzostwo Polski i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
    Srebrny medal w drużynie - Puchar Europy w Belgii
    Brązowy medal w drużynie i V m. indywidualnie - Puchar Europy w Niemczech
    VI miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Europy Kadetów
    powołanie do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów w Anglii - XX miejsce
    II miejsce w generalnej klasyfikacji - Puchar Polski
    mistrzostwo Krakowa - Otwarte Mistrzostwa Krakowa i II runda Pucharu Polski
    powołanie do Kadry Narodowej Juniorów
  • powołanie do Kadry Wojewódzkiej Młodzików - Kamila Esslinger, Jakub Zimiński
  • IV miejsce - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Sylwia Szymańska
  • zorganizowanie wyjazdu na międzynarodowy turniej łuczniczy do Aue (Niemcy)
  • III miejsce dla UKS "Piątka" w klasyfikacji klubowej - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
  • organizacja Halowych Mistrzostw Polski Seniorów /luty 1999 r./
  • ——————————
    1998 rok

  • organizacja XIII Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i VIII Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (hala MOSiR w Zgierzu)
  • V miejsce indywidualnie - Justyna Mospinek
  • Brązowy medal zespołu dziewcząt - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży we Wrocławiu w składzie: Justyna Mospinek, Katarzyna Olczak, Katarzyna Walczak
  • Brązowy medal indywidualnie - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - S. Szymańska
  • V miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Juniorek Młodszych - J. Mospinek
  • organizacja Mistrzostw Polski Młodzików (tory łucznicze MOSiR w Zgierzu)
  • powołanie do Kadry Narodowej Juniorek Justyny Mospinek i do Kadry Narodowej Juniorów Młodszych Bolesława Samodulskiego
  • ——————————
    1997 rok

  • Sylwia Szymańska
    powołanie do Kadry Olimpijskiej Sydney 2000
    IV miejsce - XV Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów
    Wicemistrzostwo Polski Juniorów
  • Wicemistrzostwo Polski zespołowe młodziczek w składzie: Justyna Mospinek, Katarzyna Olczak, Katarzyna Walczak
  • ——————————
    1996 rok

  • Bolesław Samodulski
    III miejsce - Ogólnopolski turniej o "Puchar Lajkonika" (Kraków)
    IV miejsce - Ogólnopolski turniej o "Złoty Liść Jesieni" (Kielce)
  • Sylwia Szymańska
    IV miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów
    III miejsce w klasyfikacji końcowej - Puchar Polski Juniorów
    powołanie do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów w San Diego (USA)

      ——————————
      1995 rok

  • Sylwia Szymańska
    IV miejsce - I Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
    IV miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski
    rekord Polski Juniorów w strzelaniu na 18 m w hali
  • III Ogólnopolskie Zawody Dzieci (Żołędowo)
    - I miejsce - Katarzyna Olczak
    - III miejsce - Karolina Kruszyńska
    - IV miejsce - Katarzyna Walczak
    - III miejsce - Bolesław Samodulski
    - I miejsce zespół - K. Olczak, K. Walczak, K. Kruszyń
    -
    III miejsce zespół - B. Samodulski, M. Szymański, S. Janicki
  • zorganizowanie wyjazdu na turniej do Niemiec i zdobycie I miejsca.
  • ——————————
    1994 rok

  • powstaje komitet założycielski klubu - październik
  • UKS "Piątka" zostaje wpisany do rejestru Stowarzyszeń Kultury Fizycznej i ich Związków (24.11.) - otrzymuje osobowość prawną

Poprzednia strona: Osiągnięcia UKS "Piątka" Zgierz (2006-2014)
Następna strona: Osiągnięcia sportowe i historia ZKS "Włókniarz"

Print this page