cookies

Miasto Zgierz - Osiągnięcia UKS "Piątka" Zgierz (2006-2014)



Program Rodzina 500 plus

Zgierskie Centrum Seniora

Akcja Zima 2016

Budżet Obywatelski

ZCOP

Prezentacja Miasta Zgierza

1_procent

     

     Oferty Inwestycyjne Miasta

     

     Portal gospodarczy

     

PUP_Zgierz

     

     

     ZPORR

A A A

Osiągnięcia UKS "Piątka" Zgierz (2006-2014)

2014 rok

Seniorzy

  • Justyna Mospinek-Kluz
    BRĄZOWY MEDAL Mistrzostw Europy 2014 w zespole
    I miejsce indywidualnie i siódmy tytuł Mistrzyni Polski Seniorek
    4 złote medali Mistrzostw Polski w strzelaniu z odległości: 70, 50, 30 m oraz w konkurencji Indywidualna Olimpijska Runda FITA
    Tytuł Mistrzyni Polski I Zimowych Mistrzostw Polski
    Mistrzowska Międzynarodowa klasa sportowa, powołana do KADRY OLIMPIJSKIEJ

Młodzieżowcy

  • Róg Aleksandra
    BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Wicemistrzyni Polski Studentów 2014
    I klasa sportowa

Juniorzy

  • Górska Hanna
    BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Wicemistrzyni Polski Juniorek na rok 2014 /indywidualnie/
    I klasa sportowa. Powołana do KADRY NARODOWEJ juniorek na rok 2015.

Juniorzy młodsi

  • Olczyk Radosław
    SREBRNY MEDAL i tytuł Wicemistrza Polski Juniorów Młodszych i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2014 /indywidualnie/
    BRĄZOWY MEDALE i tytuły II Zespołowego Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych
    I klasa sportowa. Powołany do KADRY NARODOWEJ juniorów mł. na rok 2015.
  • Gancarz Krzysztof
    I klasa sportowa. Powołany do KADRY NARODOWEJ juniorów młodszych na rok 2015.
  • Pawłowski Robert
    BRĄZOWY MEDALE i tytuły II Zespołowego Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. I klasa sportowa.

Młodzicy

  • Snarski Wiktor
    BRĄZOWY MEDAL i tytuł II indywidualnego Halowego Wicemistrza Polski Mł. 2014
    BRĄZOWY MEDAL i tytuł II zespołowego Halowego Wicemistrza Polski Młodzik 2014
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Indywidualnego Mistrza Polski Młodzików 2014
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików 2014
    BRĄZOWY MEDALE i tytuły II Zespołowego Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Indywidualnego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
    I klasa sportowa. Powołany do KADRY NARODOWEJ juniorów młodszych na rok 2015.
  • Karlikowski Paweł
    BRĄZOWY MEDAL i tytuł II zespołowego Halowego Wicemistrza Polski 2014
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików 2014
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
    BRĄZOWY MEDAL i tytuł Indywidualnego II Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
    Powołany do KADRY NARODOWEJ juniorów młodszych na rok 2015. II klasa sportowa.
  • Wojtunik Kacper
    BRĄZOWY MEDAL i tytuł II zespołowego Halowego Wicemistrza Polski Mł. 2014
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików 2014
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
    II klasa sportowa
  • Pyżuk Łukasz
    SREBRNY MEDAL i tytuł Indywidualnego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Młodszych
    SREBRNY MEDAL i tytuł Zespołowego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Młodszych
  • Świerczyński Krystian
    BRĄZOWY MEDAL i tytuł II zespołowego Halowego Wicemistrza Polski 2014
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodz.
  • Chojnacki Wojciech
    SREBRNY MEDAL i tytuł Zespołowego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Młodszych
  • Stolarz Marcin
    SREBRNY MEDAL i tytuł Zespołowego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Młodszych

W rocznym rankingu współzawodnictwa sportowego klubów łuczniczych za rok 2014 - łuki olimpijskie prowadzonym przez PZŁucz, wśród 86 sklasyfikowanych klubów UKS "Piątka" zajął 9 miejsce.
W rocznym rankingu współzawodnictwa dzieci i młodzieży prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki UKS "Piątka" zajął 13 miejsce zdobywając 56,20 pkt /sklasyfik. 67 klubów łuczniczych/

Zawodnicy klubu w 2014 r zdobyli:
- podczas Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych: 3 indywidualne tytuły Mistrza Polski, 3 indywidualne tytuły Wicemistrza Polski i 1 wicemistrza Olimpiady Młodzieży, 1 tytuł mistrzowski i 1 wicemistrzowski zespołowo oraz brązowy medal Mistrzostw Europy.
- 1 klasę mistrzowską międzynarodową, 7 klas pierwszych, 3 klasy drugie i 5 trzecich.
- do Kadry Narodowej powołano pięcioro zawodników i jedną zawodniczkę do Kadry Olimpijskiej.

——————————
2013 rok

Seniorzy

  • Justyna Mospinek-Kluz
    I miejsce indywidualnie i szósty tytuł Mistrzyni Polski Seniorek
    5 złotych medali Mistrzostw Polski w strzelaniu z odległości: 70, 60, 50, 30 m oraz w konkurencji Indywidualna Olimpijska Runda FITA
    Ustanowienie nowego rekordu Polski w wieloboju 1357 pkt /poprzedni też należał do Justyny/

Juniorzy Młodsi

  • Artur Dębowski
    BRĄZOWY MEDAL i tytuł Zespołowego II Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich
    BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich w konkurencji MIKSTÓW.
    Powołany do kadry Wojewódzkiej i Narodowej juniorów młodszych.
    I klasa sportowa
  • Magdalena Sławińska
    BRĄZOWY MEDAL i tytuł Zespołowej II Wicemistrzyni Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2013
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich
    Powołana do Kadry Wojewódzkiej i Narodowej juniorek młodszych
    I klasa sportowa
  • Hanna Górska
    BRĄZOWY MEDAL i tytuł Zespołowej II Wicemistrzyni Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2013
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich
    Brązowy medal i tytuł II Wicemistrzyni Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich w konk. MIKSTÓW
    Mistrzyni Okręgu 2013 w kategorii juniorek młodszych
    I klasa sportowa
    Powołana do kadry narodowej juniorek młodszych
  • Robert Pawłowski
    SREBRNY MEDAL i tytuł Zespołowego Wicemistrza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2013
    BRĄZOWY MEDAL i tytuł Zespołowego II Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich
    Powołany do kadry Wojewódzkiej i Narodowej juniorów młodszych
    I klasa sportowa
  • Radosław Swędrak
    Brązowy Medal i tytuł Zespołowego II Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich
    Powołany do kadry Wojewódzkiej i Narodowej juniorów młodszych
    I klasa sportowa

Młodzicy

  • Paweł Karlikowski
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików 2013
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
    SREBRNY MEDAL i tytuł Wicemistrza Okręgu 2013 w kategorii młodzików
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików
  • Radosław Olczyk
    Brązowy Medal i tytuł Zespołowego II Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich /kat. juniorów młodszych/
    ZŁOTY MEDAL i tytuł MISTRZA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO 2013 młodzików starszych
    I miejsce w OGÓLNOPOLSKIEJ LIDZE MŁODZIKÓW
    IV miejsce w MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW w kat młodzików starszych
    ZŁOTE MEDALE i tytuły Indywidualnego i Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w kat. młodzikow starszych
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików
    II klasa sportowa
  • Wiktor Snarski
    ZŁOTE MEDALE i tytuły Indywidualnego i Zespołowego Mistrza Polski Młodzików
    ZŁOTE MEDALE i tytuły Indywidualnego i Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 2013
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Mistrza Okręgu Łódzkiego 2013 w kat. młodzików
    I miejsce w Finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej młodzików
  • Krzysztof Gancarz
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Starszych
    I miejsce w OGÓLNOPOLSKIEJ LIDZE MŁODZIKÓW
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików
  • Łukasz Pyżuk
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików
    SREBRNY MEDAL i tytuł Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
    I miejsce w Ogólnopolskiej Lidze Młodzików
  • Kacper Wojtunik
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików
    BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Zespołowego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
    I miejsce w Ogólnopolskiej Lidze Młodzików
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików
  • Angelika Rudo
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowej Mistrzyni Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich /kat. juniorek młodszych/
    ZŁOTE MEDALE i tytuł Indywidualnej i Zespołowej Mistrzyni Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
    ZŁOTY MEDAL i tytuł Mistrzyni Okręgu Łódzkiego 2013 w kategorii młodziczek starszych
    II klasa sportowa, powołana do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

W roku 2013 zawodnicy UKS "Piątka" zdobyli:
- Justyna Mospinek- Kluz zdobyła 5 złotych medali i po raz szósty została indywidualną
Mistrzynią Polski Seniorek, poprawiając swój rekord Polski w konkurencji Ł-AB
wielobój /1357 pkt/
- Złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików indywidualnie - Wiktor Snarski
- Złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików zespołowo - Wiktor Snarski, Paweł Karlikowski, Łukasz Pyżuk, Kacper Wojtunik
- 7 medali Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /5 złotych, 1 srebrny i 1 brązowy/
- zespół młodzików /Snarski, Karlikowski, Pawłowski, Wojtunik, Pyżuk/ wygrali Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików
- we współzawodnictwie młodzieżowym zdobyto 40,08 punktu /młodzicy 29 pkt, juniorzy młodsi 11,08 pkt/
- zawodnicy zdobyli następujące klasy sportowe: 1 klasę Mistrzowską, 5 klas pierwszych, 4 klasy drugie i 1 trzecią
- w rankingu klubów prowadzonym przez Polski Związek Łuczniczy UKS "Piątka" zajął XVIII miejsce wśród 66 sklasyfikowanych klubów

——————————
2012 rok

  • Justyna Mospinek
    I miejsce indywidualnie i drużynowo w Otwartych Mistrzostwach Afryki
    Zawodniczka Kadry Narodowej seniorek, klasa mistrzowska międzynarodowa
  • Aleksandra Róg
    V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /drużynowo/
    Zawodniczka powołana Do Kadry Narodowej juniorek
    Mistrzowska klasa sportowa
  • Paulina Misztal
    V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /drużynowo/
    Zawodniczka powołana do Kadry Narodowej juniorek
    Mistrzowska klasa sportowa
  • Marika Bartnik
    V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /drużynowo/

Juniorzy Młodsi

  • Patryk Przybysz
    IX miejsce indywidualnie w Klubowych Mistrzostwach Polski - Nadzieje Olimpijskie
    V miejsce drużynowo w Klubowych Mistrzostwach Polski - Nadzieje Olimpijskie
    IV miejsce w klasyfikacji zespołowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
    Powołany do Kadry Narodowej juniorów młodszych
    IV miejsce indywidualnie w Międzynarodowych Mistrzostwach Krakowa
  • Piotr Marczak-Maciak
    V miejsce drużynowo w Klubowych Mistrzostwach Polski - Nadzieje Olimpijskie
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej juniorów młodszych
  • Artur Dębowski
    V miejsce drużynowo w Klubowych Mistrzostwach Polski - Nadzieje Olimpijskie
  • Magdalena Sławińska
    VI miejsce w klasyfikacji zespołowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
    VII miejsce indywidualnie w Klubowych Mistrzostwach Polski - Nadzieje Olimpijskie
    III miejsce indywidualnie w Międzynarodowych Mistrzostwach Krakowa
    I miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Okręgu łódzkiego
  • Radosław Swędrak
    IV miejsce w klasyfikacji zespołowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
    II miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Okręgu łódzkiego
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej juniorów

Młodzicy

  • Paweł Karlikowski
    IV miejsce w klasyfikacji zespołowej w Mistrzostwach Polski Młodzików
    III miejsce indywidualnie w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Gór Stołowych
    IV miejsce w Finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików
    Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików indywidualnie
    Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /zespołowo/
    III miejsce w Mistrzostwach Okręgu łódzkiego
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej młodzików
  • Radosław Olczyk
    IV miejsce w klasyfikacji zespołowej w Mistrzostwach Polski Młodzików
    IV miejsce w Finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików
    Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /zespołowo/
    IV miejsce indywidualnie w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
    I miejsce w Mistrzostwach Okręgu łódzkiego
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej młodzików
  • Wiktor Snarski
    IV miejsce w klasyfikacji zespołowej w Mistrzostwach Polski Młodzików
    IV miejsce w Finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików
    Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /zespołowo/
    V m-ce indywidualnie w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
  • Krzysztof Gancarz, Maciej Frontczak, Norbert Rzepa
    IV miejsce zespołowo w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
  • Angelika Rudo
    III miejsce w Mistrzostwach Okręgu łódzkiego
    Brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /indywidualnie/
    Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /zespołowo/
    Powołana do Kadry Wojewódzkiej młodzików

Młodzicy Starsi

  • Robert Pawłowski
    Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /indywidualnie/
    Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /zespołowo/
    IV miejsce w Finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików
    Wicemistrz Okręgu Łódzkiego 2012 w kategorii młodzików starszych
    II miejsce indywidualnie w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Gór Stołowych
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej młodzików
  • Daniel Fabjański
    Brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /drużynowo/
    VI miejsce indywidualnie w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
    IV miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Okręgu łódzkiego
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej młodzików
  • Radosław Olczyk
    Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /drużynowo/
    II Wicemistrz Okręgu Łódzkiego 2012 w kategorii młodzików
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej młodzików

W roku 2012 zawodnicy UKS "Piątka" zdobyli:
- Justyna Mospinek została indywidualną i zespołową Mistrzynią Afryki... oraz mamą wspaniałego Antka (GRATULACJE!)
- 7 medali Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików (3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe)
- we współzawodnictwie młodzieżowym zdobyto 48,42 pkt. (młodzicy 24,42; juniorzy 17 i juniorzy młodsi 7 pkt.)
- w rankingu klubów prowadzonym przez Polski Związek Łuczniczy UKS "Piątka" zajął XIV miejsce wśród 72 sklasyfikowanych klubów oraz XIII miejsce w rankingu klubów łuczniczych i województw prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Dla naszych zawodników był to rok pechowych czwartych miejsc podczas wielu imprez rangi mistrzowskiej.

——————————
2011 rok

  • Justyna Mospinek
    Złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski seniorek 2011
    Srebrny medal i tytuł Drużynowej Wicemistrzyni Polski seniorek 2011
    II miejsce drużynowo w Pucharze europy w Turcji
    IV miejsce w konk. mixt w Pucharze Świata w Chorwacji
    III miejsce indywidualnie i drużynowo oraz IV w konk mixt w Pucharze Europy - Francja
    IV miejsce w konk. mixt i XVII indywidualnie w Mistrzostwach Świata we Włoszech
    II miejsce indywidualnie w Teście Przedolimpijskim w Londynie
    XII miejsce w aktualnym rankingu Światowej Federacji Łuczniczej /grudzień 2011/
    Zawodniczka Kadry Olimpijskiej, klasa mistrzowska międzynarodowa
  • Aleksandra Róg
    Srebrny medal i tytuł drużynowej Wicemistrzyni Polski Seniorek
    IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /drużynowo/
    Zawodniczka powołana do kadry narodowej juniorek
    Mistrzowska klasa sportowa
    Mistrzyni Okręgu Łódzkiego 2011 w kategorii juniorek
  • Daria Ładyńska
    IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /drużynowo/
    II Wicemistrzyni Okręgu Łódzkiego 2011 w kategorii juniorek
  • Dominika Lubelska
    IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /drużynowo/
    III miejsce w I rundzie Pucharu Polski w Prudniku
    VIII miejsce w końcowej klasyfikacji Pucharu Polski juniorek w roku 2011
    Wicemistrzyni Okręgu Łódzkiego 2011 w kategorii juniorek
  • Paulina Misztal
    Srebrny medal i tytuł drużynowej Wicemistrzyni Polski Seniorek
    IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /drużynowo/
    Zawodniczka powołana do kadry narodowej juniorek
    Mistrzowska klasa sportowa
  • Juniorzy Młodsi

  • Patryk Przybysz
    I miejsce w Mistrzostwach Okręgu Łódzkiego
    Powołany do Kadry Narodowej juniorów młodszych
  • Piotr Marczak-Maciak
    II miejsce w Mistrzostwach Okręgu Łódzkiego
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej juniorów młodszych
  • Błażej Olczak
    III miejsce w Mistrzostwach Okręgu Łódzkiego
  • Młodzicy Starsi

  • Bartłomiej Olczyk
    Brązowy medal w konk. 2x30 m w I Mistrzostwach Polski Młodzików /Ścinawka/
    Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - drużynowo /Kielce/
    Srebrny medal I Mistrzostw Polski Młodzików - drużynowo /Ścinawka/
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików
  • Radosław Swędrak
    Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - drużynowo /Kielce/
    Brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - indywidualnie
    Srebrny medal I Mistrzostw Polski Młodzików - drużynowo /Ścinawka/
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików
  • Marcin Kolenda
    Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - drużynowo /Kielce/
    Srebrny medal I Mistrzostw Polski Młodzików - drużynowo /Ścinawka/
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików
  • Artur Dębowski
    Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - drużynowo /Kielce/
    Srebrny medal I Mistrzostw Polski Młodzików - drużynowo /Ścinawka/
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików
  • Magdalena Sławińska
    Srebrny medal w konk. 2x30 m i VI miejsce indywidualnie w I Mistrzostwach Polski Młodzików /Ścinawka/
    Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - indywidualnie /Kielce/
    Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - drużynowo /Kielce/
    Mistrzyni Okręgu Łódzkiego 2011 w kategorii młodziczek starszych
    Powołana do Kadry Wojewódzkiej Młodzików
  • Młodzicy Młodsi

  • Robert Pawłowski
    Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - indywidualnie /Kielce/
    Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - drużynowo /Kielce/
    Wicemistrz Okręgu Łódzkiego 2011 w kategorii młodzików
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików
  • Daniel Fabjański
    Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - drużynowo /Kielce/
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików
  • Radosław Olczyk
    Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - drużynowo /Kielce/
    II Wicemistrz Okręgu Łódzkiego 2011 w kategorii młodzików
    Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

W roku 2011 zawodnicy UKS "Piątka" zdobyli:
- Justyna Mospinek wywalczyła II miejsce w Teście Olimpijskim w Londynie i nadal pozostaje w światowej czołówce
- zawodnicy zdobyli: 6 medali Mistrzostw Polski Seniorów /5 złotych, 1 srebrny/, 3 medale Mistrzostw Polski Młodzików /2 srebrne i 1 brązowy/, 6 medali Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /3 złote, 2 srebrne i 1 brązowy/
- zawodnicy zdobyli: jedną klasę MISTRZOWSKĄ MIĘDZYMARODOWĄ, dwie klasy MISTRZOWSKIE, dwie klasy I, osiem klas II i jedną klasę III
- czworo zawodników powołano do kadry narodowej na rok 2012
- we współzawodnictwie młodzieżowym zdobyto 36,49 punktów /młodzicy 19,67; juniorzy 16.82 pkt./
- w rankingu klubów prowadzonym przez Polski Związek Łuczniczy UKS "Piątka" zajął VIII miejsce wśród 71 sklasyfikowanych klubów

——————————
2010 rok

  • Justyna Mospinek
    Złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski seniorek 2010
    Zajęła czwarte miejsce w Mistrzostwach Europy /indywidualnie/
    Zajęła czwarte miejsce w generalnej klasyfikacji Pucharu Świata 2010
  • Ładyńska, Róg, Lubelska
    Srebrny medal i tytuł drużynowej Halowej Wicemistrzyni Polski Juniorek
    IV miejsce drużynowo w Mistrzostwach Polski Seniorów. Powołane do kadry narodowej juniorek.
  • Marcin Rogalski
    I miejsce i tytuł Mistrza Polski na rok 2010 juniorów młodszych indywidualnie
    I miejsce i tytuł Mistrza Polski na rok 2010 juniorów młodszych drużynowo
    złoty medal i tytuł Mistrza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na rok 2010 indywidualnie
    złoty medal i tytuł Mistrza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na rok 2010 drużynowo
    I klasa sportowa, kadra narodowa juniorów młodszych
  • Paulina Misztal
    II miejsce w generalnej klasyfikacji Pucharu Polski juniorek młodszych w 2010 r.
    I klasa sportowa, powołana w 2010 r do Kadry Narodowej i wojewódzkiej juniorek młodszych

Młodzicy Starsi

  • Piotr Marczak-Maciak
    I miejsce i złoty medal w końcowej klasyfikacji Ogólnopolskiej Ligi Młodzików /ranga drużynowych mistrzostw Polski Młodzików/
    II miejsce i srebrny medal w Międzywojew. Mistrzostwach Młodzików /drużynowo/
    III miejsce i brązowy medal w Międzywojew. Mistrzostwach Młodzików /indywidualnie/
    III miejsce i brązowy medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików w konk. Mikst.
    III miejsce w finałowej rundzie Pucharu Polski Juniorów Młodszych /drużynowo/
  • Patryk Przybysz
    I miejsce i złoty medal w końcowej klasyfikacji Ogólnopolskiej Ligi Młodzików /ranga drużynowych mistrzostw Polski Młodzików/
    II miejsce i srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików /drużynowo/
    III miejsce w finałowej rundzie Pucharu Polski Juniorów Młodszych /w drużynie/
  • Błażej Olczak
    II miejsce i srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w drużynie
  • Patrycja Nejman
    III miejsce i brązowy medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w mikście

Młodzicy Młodsi

  • Bartłomiej Olczyk
    III miejsce i brązowy medal w Ogólnop. Turnieju Młodzików w drużynie /Mistrz. Polski/
    I miejsce i złoty medal w Ogólnop. Turnieju Młodzików /Mistrz. Polski/ w mikście
    I miejsce i złoty medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików w drużynie
    I miejsce i złoty medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików indywidualnie
    II miejsce i srebrny medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików w mikście
    I miejsce i złoty medal w Ogólnop. Lidze Młodzików /drużynowe mistrz. Polski/
  • Radosław Swędrak
    III miejsce i brązowy medal w Ogólnop. Turnieju Młodzików w drużynie /Mistrz. Polski/
    I miejsce i złoty medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików w drużynie
    III miejsce i brązowy medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików indywidualnie
    I miejsce i złoty medal w Ogólnop. Lidze Młodzików /drużynowe Mistrz. Polski/
  • Marcin Kolenda
    III miejsce i brązowy medal w Ogólnopolskim Turnieju Młodzików w drużynie /Mistrzostwa Polski/
    I miejsce i złoty medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików w drużynie
  • Magdalena Sławińska
    II miejsce i srebrny medal w mikście w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
    I miejsce i złoty medal w Ogólnopolskim Turnieju Młodzików /Mistrzostwa Polski/ w konkurencji mikst.
    III miejsce i brązowy medal indywidualnie w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

W roku 2010 zawodnicy UKS "Piątka" zdobyli :
- Justyna Mospinek wywalczyła IV miejsce w ME i końcowej klasyfikacji Pucharu Świata
- 6 medali Mistrzostw Polski I OOM /5 złotych, 1 srebrny/
- pięć klas pierwszych, cztery drugie i jedną MISTRZOWSKĄ MIĘDZYMARODOWĄ
- Puchar Polski za II miejsce w kategorii juniorek młodszych
- czworo zawodników powołano do kadry narodowej na rok 2011
- we współzawodnictwie młodzieżowym zdobyto 52,9 punktów /12,66 młodzieżowcy, 3 juniorzy, 13,25 juniorzy młodsi, 24 młodzicy/
- w rankingu PZŁucz UKS "Piątka" podobnie jak w roku ubiegłym zajął 7 miejsce /sklasyfikowano 63 kluby/

    ——————————
    2009 rok

    • HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW (20-22.02.09 Kielnarowa)
      Justyna Mospinek - srebrny medal indywidualnie i tytuł Halowej Wicemistrzyni Polski
      Drużyna kobiet - 4 miejsce
    • HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (13-15.02.09 Zamość)
      Drużyna juniorek - brązowy medal i tytuł II Halowego Drużynowego Wicemistrza Polski Juniorek
    • OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH (17-19.07.09 Zabierzów)
      Paulina Misztal - złoty, srebrny i brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych
      - brązowy medal w konkurencji Ł-A Olimpiady Młodzieży
      - brązowy medal w drużynie w Olimpiadzie Młodzieży
    • MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (24-26.07.09 Legnica)
      Aleksandra Róg - srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski Juniorek na rok 2009.
      Drużyna juniorek UKS "Piątka" - brązowy medal i tytuł II Zespołowego Wicemistrza Polski Juniorek.
      UKS "Piątka" - V miejsce w punktacji klubów /sklasyfikowanych 29 klubów/
    • MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW (20-23.08.09 Kraków)
      Justyna Mospinek - srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski Seniorek na rok 2009
      Drużyna kobiet - srebrny medal i tytuł Drużynowego Wicemistrza Polski Seniorek 2009
      /drużyna w składzie: Mospinek, Ładyńska, Róg, Lubelska/
    • MISTRZOSTWA ŚWIATA (1-9.09.09 KOREA)
      Justyna Mospinek - VI miejsce w drużynie, 19. miejsce indywidualnie
    • PUCHAR POLSKI
      Justyna Mospinek - zdobyła Puchar Polski 2009 w kategorii seniorek
      Daria Ładyńska - II miejsce w Pucharze Polski 2009 w kategorii juniorek
      Aleksandra Róg - V miejsce w Pucharze Polski 2009 w kategorii juniorek
      Paulina Misztal - VI miejsce w Pucharze Polski 2009 w kategorii juniorek młodszych
      /I miejsce w Rundzie finałowej Pucharu Polski/
    • DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI KADR WOJEWÓDZKICH NADZIEI OLIMPIJSKICH
      (04.09.09 ZGIERZ)
      Aleksandra Róg, Dominika Lubelska - I miejsce i złoty medal/w zespole wojewódzkim/
    • MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (16-17.09.09 Kielce)
      I Zespół UKS "Piątka" młodzików - I miejsce
      II Zespół UKS "Piątka" - V miejsce
      Zespół Młodziczek - II miejsce
      UKS "Piątka" II miejsce w klasyfikacji klubowej
    • OGÓLNOPOLSKA LIGA MŁODZIKÓW (FINAŁ 19.09.09 KRAKÓW)
      Zespół chłopców UKS "Piątka" - III miejsce
    • W roku 2009 zawodnicy UKS "Piątka" zdobyli:
      - 12 medali Mistrzostw Polski I OOM
      - trzy klasy MISTRZOWSKIE i jedną MISTRZOWSKĄ MIĘDZYMARODOWĄ
      - Puchar Polski w kategorii seniorek i REKORD POLSKI seniorek na dystansie 60m
      - Puchar Polski za II miejsce w kategorii juniorek.
      - jedną zawodniczkę powołano do kadry olimpijskiej, a 4 do kadry narodowej juniorów
      - w rankingu PZŁucz UKS "Piątka" zajął 7 miejsce
      - we współzawodnictwie młodzieżowym zdobyto 62 punkty /30 juniorzy, 11 juniorzy młodsi,
      21 młodzicy/

      ——————————
      2008 rok

    • Justyna Mospinek /kadra olimpijska/
      Brązowy medal - Halowe Mistrzostwa Polski (Kraków)
      IX miejsce - I Runda Pucharu Świata (Dominikana)
      II miejsce - II Runda Pucharu Świata (Chorwacja)
      Złoty Medal i tytuł Mistrzyni Europy/w drużynie/ (Francja)
      IX miejsce - IV Runda Pucharu Świata (Francja)
      VI miejsce drużynowo w Igrzyskach Olimpijskich (Pekin)
      Tytuł wicemistrzyni Mistrzostw Polski Seniorów oraz:
      3 złote medale w strzelaniu na odległościach: 70, 60, 30 m
      2 srebrne medale: na odległości 50 m i w konk. IORFita (Zgierz)
      ZDOBYCIE PUCHARU ŚWIATA (SZWAJCARIA)
      VI miejsce w rankingu światowym /na dzień 23.08.2008/
      III miejsce w rankingu europejskim /na dzień 20.05.2008/
    • Radosław Musoski
      VI miejsce - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Żywiec)
    • Daria Ładyńska
      IV miejsce drużynowo - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów (Milówka)
      VII miejsce - IV Runda Pucharu Polski (Głuchołazy)
      VII miejsce drużynowo - Mistrzostwa Polski Seniorów (Zgierz)
      IV miejsce drużynowo - Mistrzostwa Polski Juniorów (Żywiec)
    • Dominika Lubelska /kadra narodowa juniorów/
      IV miejsce drużynowo - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów (Milówka)
      X miejsce indywidualnie - Mistrzostwa Polski Juniorów (Żywiec)
      IV miejsce drużynowo - Mistrzostwa Polski Juniorów (Żywiec)
      VII miejsce drużynowo - Mistrzostwa Polski Seniorów (Zgierz)
      I miejsce - Finałowa Runda Pucharu Polski Juniorów (Bytom)
      V miejsce w GENERALNEJ KLASYFIKACJI PUCHARU POLSKI JUNIOREK NA ROK 2008
    • Klaudia Zielińska
      IV miejsce drużynowo - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów (Milówka)
    • Aleksandra Róg /kadra narodowa juniorów młodszych/
      Brązowy medal i tytuł II Wicemistrzyni Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (Zgierz)
      VII miejsce zespołowo - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (Zgierz)
      I miejsce - I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych (Zamość)
      VII miejsce - II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych (Prudnik)
      II miejsce w generalnej klasyfikacji Pucharu Polski Juniorów Młodszych na rok 2008
      OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY (Żołędowo)
      - Złoty medal w konk Ł-A
      - Brązowy medal w konk. Ł-B
      - Złoty medal zespołowo
      MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH (Żołędowo)
      - Złoty medal na dystansie 60m
      - Brązowy medal na dystansie 50m
      - Brązowy medal na dystansie 40m
      VI miejsce - Międzynarodowy Turniej Łuczniczy (Ukraina)
      I miejsce drużynowo - Międzynarodowy Turniej Łuczniczy (Ukraina)
    • Paulina Misztal
      VII miejsce drużynowo - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (Zgierz)
      IV miejsce - I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych (Zamość)
      OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY (Żołędowo)
      - Brązowy medal i tytuł II wicemistrzyni OOM
      - Brązowy medal i tytuł II wicemistrzyni Polski Juniorek Młodszych
      - Złoty medal zespołowo
      XVIII miejsce w generalnej klasyfikacji Pucharu Polski Juniorek Młodszych na rok 2008
      XII miejsce - Międzynarodowy Turniej Łuczniczy (Słowacja)
    • Adrianna Drozd
      VII miejsce drużynowo - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (Zgierz)
    • Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (Kraków)
      - II miejsce Drużyna dziewcząt w składzie: Adrianna Drozd, Martyna Zamirska, Patrycja Nejman, Magdalena Sławińska
    • Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (Kraków)
      - III miejsce Drużyna chłopców w składzie: Piotr Marczak-Maciak, Patryk Przybysz, Jakub Olczak, Marcin Kolenda
    • UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "PIĄTKA" ZAJĄŁ 3 MIEJSCE W KLASYFIKACJI KLUBOWEJ OOM
    • W sezonie 2008 zawodnicy UKS "Piątka" zdobyli 45,15 pkt w rywalizacji młodzieżowej
    • ——————————
      2007 rok

    • Justyna Mospinek
      VIII miejsce indywidualnie, V m. drużynowo, uzyskanie kwalifikacji olimpijskiej (Pekin 2008) - Mistrzostwa Świata (Lipsk)
      II miejsce drużynowo - I runda Pucharu Świata (Korea)
      II miejsce drużynowo - II runda Pucharu Świata (Włochy)
      IV miejsce indywidualnie - IV runda Pucharu świata (W. Brytania)
      I miejsce - Puchar Polski 2007
      II miejsce indywidualnie - Test Olimpijski (Pekin)
      VI miejsce - Ranking światowy
      III miejsce - Ranking europejski
    • Radosław Musoski
      III miejsce indywidualnie - III runda Pucharu Polski (Kraków)
      III miejsce drużynowo - Mistrzostwa Europy Juniorów (Portugalia)
      Powołanie do kadry narodowej juniorów
    • Paulina Misztal
      I miejsce indywidualnie - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Kielce)
      /3 złote medale w konkurencjach: 2x30 m, 2x40 m i w klasyfikacji końcowej/
    • Dominika Lubelska
      VII miejsce drużynowo - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Kołobrzeg)
      V miejsce drużynowo - Międzynarodowy Turniej "O Złotą Ciupagę Góralską" (Żywiec)
    • Aleksandra Róg
      VII miejsce drużynowo - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Kołobrzeg)
      V miejsce drużynowo - Międzynarodowy Turniej "O Złotą Ciupagę Góralską" (Żywiec)
      Powołanie do kadry narodowej juniorek młodszych
    • Daria Ładyńska
      VII miejsce drużynowo - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Kołobrzeg)
      V miejsce drużynowo - Międzynarodowy Turniej "O Złotą Ciupagę Góralską" (Żywiec)
    • Uzyskanie kwalifikacji na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Kołobrzegu: Karolina Jankowska i Wojciech Rajtar
    • III m. drużynowo w klasyfikacji końcowej w Ogólnopolskiej Lidze Młodzików (Kielce)
      Paulina Misztal
      Patrycja Nejman
      Adrianna Drozd
      Martyna Zamirska
    • W sezonie 2007 zawodnicy UKS "Piątka" zdobyli 15,75 pkt w rywalizacji młodzieżowej
      • ——————————
        2006 rok

    • Justyna Mospinek
      Brązowy medal indywidualnie - Akademickie Mistrzostwa Świata (06.06. Słowacja)
      Złoty medal drużynowo - Akademickie Mistrzostwa Świata (06.06. Słowacja)
      Srebrny medal w mixcie - Akademickie Mistrzostwa Świata (06.06. Słowacja)
      I miejsce indywidualnie - Puchar Europy (06.06. Turcja)
      I miejsce indywidualnie - Puchar Europy (07.06. Włochy)
      Brązowy medal w drużynie - Mistrzostwa Europy (09.06. Ateny)
      VI miejsce indywidualnie - Puchar Świata (09.06. Chiny)
      Srebrny medal - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (07.06. Zamość)
      Brązowy medal - Mistrzostwa Polski Seniorów (08.06. Warszawa)
      Ustanowienie trzech rekordów Polski indywidualnie
      Ustanowienie trzech rekordów Polski w drużynie
      II miejsce w końcowej klasyfikacji Pucharu Europy na rok 2006
      VIII miejsce w końcowej klasyfikacji Pucharu Świata na rok 2006
      VI miejsce na światowej liście rankingowej /za Chinką i czterema Koreankami/
    • Anna Kaźmierczak
      I miejsce - Memoriał Nowakowskiego (05.06. Warszawa)
      XVI miejsce indywidualnie - Mistrzostwa Polski Juniorów (07.06. Zamość)
    • Dominika Lubelska
      Złoty medal drużynowo - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (07.06. Zgierz)
      Brązowy medal drużynowo - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (09.06. Dąbrowa Tarn.)
      Mistrzostwo Okręgu - Mistrzostwa Okręgu 2006 (10.06. Zgierz)
    • Klaudia Zielińska
      Złoty medal drużynowo - Ogólnopolska Olimpiada Młodzież (07.06. Zgierz)
      VIII miejsce indywidualnie - Ogólnopolska Olimpiada Młodzież (07.06. Zgierz)
      Brązowy medal drużynowo - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (09.06. Dąbrowa Tarn.)
      III miejsce - Memoriał Nowakowskiego (05.06. Warszawa)
      II miejsce - Puchar Gór Świętokrzyskich (05.06. Kielce)
      II miejsce - Memoriał Sawickiego (05.06. Radom)
      III miejsce - Memoriał Ireny Szydłowskiej (06.06. Warszawa)
      I miejsce - Ogólnopolski Puchar Starosty Zgierskiego (06.06. Zgierz)
      Powołanie do Kadry Narodowej Juniorek Młodszych
      Ustanowienie Rekordu Polski w strzelaniu na dystansie 30 m
    • Agnieszka Bojarska
      Złoty medal drużynowo - Ogólnopolska Olimpiada Młodzież (07.06. Zgierz)
      Brązowy medal drużynowo - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (09.06. Dąbrowa Tarn.)
      II miejsce - Memoriał Nowakowskiego (05.06. Warszawa)
      IV miejsce - Puchar Gór Świętokrzyskich (05.06. Kielce)
      Wicemistrzostwo Okręgu - Mistrzostwa Okręgu 2006 (10.06. Zgierz)
    • Natalia Grzelczak
      Złoty medal drużynowo - Ogólnopolska Olimpiada Młodzież (07.06. Zgierz)
      I miejsce - Puchar Prezydenta Zgierza (05.06. Zgierz)
      IV miejsce - Puchar Polski Juniorów Młodszych (06.06. Żołędowo)
    • Daria Ładyńska
      Brązowy medal drużynowo - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (09.06. Dąbrowa Tarn.)
      III miejsce - Mistrzostwa Okręgu 2006 (10.06. Zgierz)
    • Wojciech Rajtar
      III miejsce - Puchar Prezydenta Zgierza (05.06. Zgierz)
      I miejsce - Ogólnopolski Puchar Starosty Zgierskiego (06.06. Zgierz)
    • Aleksandra Róg
      II miejsce drużynowo - Międzywojewódzkie Mistrz Młodzików (06.06. Łódź)
      IV miejsce indywidualnie - Ogólnopolski Turniej Młodzików (09.06. Strzelin)
      Srebrny medal drużynowoSrebrny medal drużynowo - Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (09.06. Głuchołazy)
      I miejsce indywidualnie
      Mistrzostwo Okręgu Młodzików - Mistrzostwa Okręgu (10.06. Zgierz)
    • Karolina Jankowska
      II miejsce drużynowo - Międzywojewódzkie Mistrz Młodzików (06.06. Łódź)
      I miejsce indywidualnie
      Srebrny medal drużynowo - Ogólnopolski Turniej Młodzików (09.06. Strzelin)
      VII miejsce indywidualnie
      Srebrny medal drużynowo - Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (09.06. Głuchołazy)
      III miejsce - Mistrzostwa Okręgu 2006 (10.06. - Zgierz)
    • Agata Smoczyńska
      II miejsce drużynowo - Międzywojewódzkie Mistrz Młodzików (06.06. Łódź)
      XVII miejsce indywidualnie - Ogólnopolski Turniej Młodzików (09.06. Strzelin)
      Srebrny medal drużynowo
      Srebrny medal drużynowo - Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (09.06. Głuchołazy)
      VI miejsce indywidualnie
      Wicemistrzostwo Okręgu Młodzików - Mistrzostwa Okręgu (10.06. Zgierz)
    • Magdalena Matusiak
      Srebrny medal drużynowo - Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (09.06. Głuchołazy)
      Srebrny medal drużynowo - Ogólnopolski Turniej Młodzików (09.06. Strzelin)
    • Paulina Misztal
      Srebrny medal drużynowo - Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (09.06. Głuchołazy)
      VII miejsce indywidualnie
    • V-CE MISTRZYNIE OGÓLNOPOLSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW 2006
      Karolina Jankowska
      Magdalena Matusiak
      Paulina Misztal
      Aleksandra Róg
      Agata Smoczyńska
      trener: Anna Szymańska
    • ZŁOTE MEDALISTKI XII OLIMPIADY MŁODZIEŻY - ZIEMIA ŁÓDZKA 2006
      Agnieszka Bojarska
      Natalia Grzelczak
      Dominika Lubelska
      Klaudia Zielińska
      trenerzy: Anna i Wojciech Szymańscy

    Poprzednia strona: Osiągnięcia sportowe UKS "Piątka" Zgierz
    Następna strona: Osiągnięcia UKS "Piątka" Zgierz (1994-2005)

    Print this page