cookies

Miasto Zgierz - VI edycja 2004/2005



Program Rodzina 500 plus

Zgierskie Centrum Seniora

Akcja Zima 2016

Budżet Obywatelski

ZCOP

Prezentacja Miasta Zgierza

1_procent

     

     Oferty Inwestycyjne Miasta

     

     Portal gospodarczy

     

PUP_Zgierz

     

     

     ZPORR

A A A

VI edycja 2004/2005

 

"WOKÓŁ NAS, CZYLI SZKOŁA ZNANA I NIEZNANA"

Zgłoszenia:
SP 1 (2 prace), SP 3, SP 4 (2 prace), SP 5, SP 8, SP 10, SP 11 (2 prace), SP 12, Gim 1, Gim 2 (3 prace), Gim 3 (3 prace), ZSS TPZ (Społ. Gim.), ZS Nr 1 im. J. S. Cezaka, ZSO im. S. Staszica (3 prace), Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ZSS TPZ (Społ. LO), SLO im. R. Traugutta*, Prywatne Medyczne Studium Zawodowe E. Nagadowskiego Wydział Technik Dentystycznych
* szkoła wycofała się z konkursu

Udział wzięło 17 szkół: 8 podstawowych, 4 gimnazja, 5 ponadgimnazjalnych
Jury oceniło 26 prac (max ilość punktów wynosiła 70)

Laureaci:

KATEGORIA - SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 11 w Zgierzu (57 pkt)
autorzy: Malwina Hut, Maria Piekutowska, Kacper Grabowski, Jakub Wiśniewski
opiekun: Teresa Gębicka

II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 11 w Zgierzu (52,5 pkt)
autorzy: Ewa Spanowska, Marika Bartnik, Maciej Jagusiak, Michał Łoin
opiekun: Teresa Gębicka

II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Dąbrowszczaków w Zgierzu (52,5 pkt)
autorzy: Patrycja Górna, Judyta Grzelak, Natalia Kończarek, Marcin Malinowski, Damian Ptaszyński, Piotr Król, Krzysztof Marciniak
opiekun: Urszula Stępniak

III miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. L. Waryńskiego w Zgierzu (40 pkt)
autor: Krzysztof Stępień
opiekunowie: Krystyna Szyszka, Anna Czekalska

III miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Armii Krajowej w Zgierzu (40 pkt)
autorzy: Katarzyna Żądło, Agnieszka Kozimińska, Antoni Zamojski, Marcin Modliński, Dariusz Ciechanowski, Karol Wiśniewski
opiekunowie: Dorota Pawlik, Dariusz Szymański

IV miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 4 - strona dziewczyn (35,5 pkt)
autorzy: Aleksandra Janiszewska, Aleksandra Zielińska
opiekun: Aleksandra Kowalczyk

V miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 10 (30 pkt)
autorzy: Daria Wieczorek, Natalia Truszkowska, Patrycja Marnik, Daniel Wróblewski, Maciej Szymczak
opiekunowie: Paweł Marynowicz, Beata Ruman

VI miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 4 - strona chłopców (24,5 pkt)
autorzy: Patryk Powiłan, Tymoteusz Dziura, Kamil Tyszko, Sebastian Jędrzejczak
opiekun: Aleksandra Kowalczyk

VI miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1 - druga praca (24,5 pkt)
autorzy: Łukasz Krawczyk, Adrian Banasiak
opiekunowie: Krystyna Szyszka, Anna Czekalska

VII miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 8 (17 pkt)
autorzy: Łukasz Stańczyk, Krystian Nitecki, Przemysław Prusinowski, Szymon Olczak, Adrian Jędrzejczak,
opiekun: Małgorzata Bogusławska

VIII miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 5 (9,5 pkt)
autor: Marcin Białkowski
opiekun: Elżbieta Olczak

KATEGORIA - GIMNAZJA

I miejsce - nie przyznano

II miejsce - Gimnazjum Nr 3 im. A. Mickiewicza w Zgierzu - pierwsza praca (37,5 pkt)
autorzy: Michał Adamczyk, Jan Paweł Fijałkowski, Przemysław Gwarczyk, Grzegorz Izydorczyk, Łukasz Kowalczyk, Łukasz Mierzwa, Tomasz Plicha, Adam Zamojski.
opiekun: Ryszard Gołębiowski

III miejsce - Gimnazjum Nr 1 w Zgierzu (35 pkt)
autorzy: Jakub Lewacki, Grzegorz Mirowski, Agnieszka Nyczaj, Sylwia Cichowska, Agnieszka Dziarmaga, Artur Woźniak
opiekun: Elżbieta Szpruch

IV miejsce - ZSS TPZ - Społeczne Gimnazjum (24 pkt)
autorzy: Katarzyna Jabłońska, Wojciech Bugno, Maciej Bugno
opiekun: Krzysztof Świeboda

V miejsce - Gimnazjum Nr 3 - druga praca (20,5 pkt)
autorzy: Grzegorz Izydorczyk, Adam Zamojski, Jan Paweł Fijałkowski, Przemysław Gwarczyk, Łukasz Kowalczyk, Łukasz Mierzwa,
opiekun: Ryszard Gołębiowski

VI miejsce - Gimnazjum Nr 3 - trzecia praca (19 pkt)
autorzy: Marcin Berner, Michał Dawidowicz, Łukasz Gołek, Karol Kowalczyk
opiekun: Mieczysław Pyznarski

VII miejsce- Gimnazjum Nr 2 - pierwsza praca (17 pkt)
autor: Artur Gzik
opiekun: Tadeusz Obiedziński

VIII miejsce - Gimnazjum Nr 2 - trzecia praca (10 pkt)
autor: Justyna Gil
opiekun: Irena Ratuszniak

IX miejsce - Gimnazjum Nr 2 - druga praca (5 pkt)
autorzy: Jolanta Kocerba, Marta Borowska, Maciej Gąsiorowski, Łukasz Gałkiewicz
opiekun: Tadeusz Obiedziński

KATEGORIA - SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

I miejsce - nie przyznano

II miejsce - Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (44 pkt)
autorzy: Dorota Modlińska, Marta Otwinowska
opiekun: Lucjan Stępień

III miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Staszica w Zgierzu - trzecia praca (40 pkt)
autorzy: Jowita Podwysocka, Kasia Śmietanka, Ania Żyrkowska, Karolina Zielewska, Kasia Grzelak,
opiekun: Maciej Darnikowski

IV miejsce - ZSO im. S. Staszica - pierwsza praca (35 pkt)
autorzy: Krzysztof Pisera Andrzej Zamojski
opiekun: Piotr Staruch

V miejsce - ZS nr 1 im. J. Cezaka (29 pkt)
autorzy: Marcin Florczak, Maciej Grzesiak
opiekun: Teresa Stolarek

VI miejsce - ZSS TPZ - Społeczne Liceum (18 pkt)
autorzy: Piotr Biernacik, Paula Nowicka, Patrycja Amrozińska
opiekun: Krzysztof Świeboda

VII miejsce - ZSO im. S. Staszica - druga praca (17 pkt)
autorzy: Jarosław Bączyk, Damian Krasnopolski, Marcin Wójcik
bez opiekuna

VIII miejsce - Prywatne Medyczne Studium Zawodowe E. Nagadowskiego Wydział Technik Dentystycznych (11 pkt)
autorzy: Małgorzata Łuczyńska, Łukasz Michlewski
opiekun: Edyta Dzięgielewska

Dzięki sponsorom przyznano następujące nagrody: wszyscy uczestnicy konkursu (opiekunowie, uczniowie) otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki promocyjne. Opiekunowie (nauczyciele), którzy zajęli pierwsze trzy miejsca otrzymali nagrody rzeczowe. Laureaci konkursu (uczniowie), którzy zajęli pierwsze trzy miejsca pojadą na dwudniową wycieczkę do Wrocławia (22-23.06.2005). Dodatkowo otrzymali nagrody rzeczowe:
- za zajęcie I miejsca - klawiatury, myszki optyczne, głośniki, podkładki
- za zajęcie II miejsca - zegarki, duże futerały, podkładki
- za zajęcie III miejsca - słuchawki, małe futerały, podkładki.

Sponsorzy:

Apteka E. i A. Cylke
Apteka "Pod Czwórką"
Auto-Komis "JAR"
BANK SPÓŁDZIELCZY
"BGJ" Pokrycia Dachowe
"EKO BORUTA"
"EUROFOAM"
Firma "BUDZIARSKI"
"GDZIEKOLWIEK" komputery
Kwiatkowski - Zakład Ogólnobudowlany
"MARKAB" Sp. z o.o.
"NOVAMED" Sp. z o.o.
"EURON"
"SKOMUR" s.c.
"SOWINEX" Odlewnia Metali
"STANDART" Sp. jawna
"STEEL-BOX" Sp. jawna
TEXTIL UNIWERSAL "EURO"
"TELMARK"
"TOMTEX" Sp. jawna
"UTMAR" Sp. jawna
"UVA" Sp. jawna
"UNIDRUK"
Urząd Miasta Zgierza

Piekarnia "KED" zapewniła słodki poczęstunek w czasie uroczystości ogłoszenia wyników konkursu


Poprzednia strona: V edycja 2003/2004
Następna strona: VII edycja 2005/2006

Print this page