cookies

Miasto Zgierz - VII edycja 2005/2006



Program Rodzina 500 plus

Zgierskie Centrum Seniora

Akcja Zima 2016

Budżet Obywatelski

ZCOP

Prezentacja Miasta Zgierza

1_procent

     

     Oferty Inwestycyjne Miasta

     

     Portal gospodarczy

     

PUP_Zgierz

     

     

     ZPORR

A A A

VII edycja 2005/2006

 

"SZKOŁA ONLINE"

Zgłoszenia:
SP 1, SP 3, SP 4*, SP 8, SP 10, SP 11*, SP 12, I SSP*, Gim 1, Gim 2, Gim 3, ZS Nr 1 im. J. S. Cezaka, ZSO im. S. Staszica, Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, SLO im. R. Traugutta, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy*
* szkoła wycofała się z konkursu

Udział wzięło 12 szkół: 5 podstawowych, 3 gimnazja, 4 ponadgimnazjalne.
Jury oceniło 12 prac

Laureaci:

KATEGORIA - SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. L. Waryńskiego w Zgierzu
autor: Krzysztof Stępień
opiekun: Krystyna Szyszka

II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Dąbrowszczaków w Zgierzu
autorzy: Bartłomiej Bartczak, Krzysztof Kominiak, Dominika Skowrońska, Jakub Tomczak
opiekun: Urszula Stępniak

II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zgierzu
autorzy: Adrian Jędrzejczak, Krystian Nitecki, Szymon Olczak, Przemysław Prusinowski, Krystian Sobierajski, Łukasz Stańczyk, Jakub Szymański
opiekun: Małgorzata Bogusławska

III miejsce - nie przyznano

KATEGORIA - GIMNAZJA

I miejsce - nie przyznano

II miejsce - Gimnazjum Nr 1 w Zgierzu
autorzy: Damian Dylewski, Emilia Kubiak, Mateusz Pabich, Agnieszka Pietrzykowska, Karolina Sobierajska
opiekun: Teresa Gębicka

II miejsce - Gimnazjum Nr 3 im. A. Mickiewicza w Zgierzu
autorzy: Michał Adamczyk, Marcin Berner, Łukasz Gołek, Michał Gołębiowski, Dymitr Janicki, Karol Kowalczyk, Maciej Kupś, Tomasz Plicha
opiekun: Ryszard Gołębiowski

III miejsce - nie przyznano

KATEGORIA - SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

I miejsce - Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta
autorzy: Daniel Kuruc
opiekun: Marek Sadowski

II miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Staszica w Zgierzu
autorzy: Krzysztof Pisera, Andrzej Zamojski, Tomasz Słomiak
opiekun: Piotr Staruch

III miejsce - nie przyznano

Dzięki sponsorom przyznano następujące nagrody: wszyscy uczestnicy konkursu (opiekunowie, uczniowie) otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki promocyjne. Opiekunowie (nauczyciele), którzy zajęli pierwsze miejsca otrzymali nagrody rzeczowe w postaci komputerowych pamięci przenośnych (pendrive 1GB). Laureaci konkursu (uczniowie), którzy zajęli pierwsze miejsca pojechali na dwudniową wycieczkę w Góry Świętokrzyskie (20-21.06.2006). Dodatkowo otrzymali nagrody rzeczowe:
- za zajęcie I miejsca monitory LCD 19"
- za zajęcie II miejsca komputerowe pamięci przenośne (pendrive 512MB)
- III miejsce nie zostało przyznane w żadnej kategorii.

Sponsorzy:

Apteka E. i A. Cylke
Apteka "Pod Czwórką"
Auto-Komis "JAR"
BANK SPÓŁDZIELCZY
"BGJ" Pokrycia Dachowe
"EUROFOAM"
"MARKAB" Sp. z o.o.
"EURON"
"SKOMUR" s.c.
"SOWINEX" Odlewnia Metali
"STEEL-BOX" Sp. jawna
TEXTIL UNIWERSAL "EURO"
"TELMARK"
"UTMAR" Sp. jawna
"UNIDRUK"
Urząd Miasta Zgierza

Piekarnia "KED" zapewniła słodki poczęstunek w czasie uroczystości ogłoszenia wyników konkursu


Poprzednia strona: VI edycja 2004/2005
Następna strona: VIII edycja 2006/2007

Print this page