cookies

Miasto Zgierz - VIII edycja 2006/2007



Program Rodzina 500 plus

Zgierskie Centrum Seniora

Akcja Zima 2016

Budżet Obywatelski

ZCOP

Prezentacja Miasta Zgierza

1_procent

     

     Oferty Inwestycyjne Miasta

     

     Portal gospodarczy

     

PUP_Zgierz

     

     

     ZPORR

A A A

VIII edycja 2006/2007

"PASJONACI I HOBBYŚCI"

Zobacz:
- Galerię zdjęć z posiedzenia jury,
- Galerię zdjęć z finału konkursu,
- Galerię zdjęć z wycieczki,

Zgłoszenia:
SP 3, SP 4, SP 8, SP 10, SP 11, SP 12, Gim 1, Gim 2, Gim 3, Społ. Gim TPZ, ZS Nr 1 im. J. S. Cezaka, ZSO im. S. Staszica, ZZSP im. Jana Pawła II, SLO im. R. Traugutta, Społ. LO TPZ*, Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
* szkoła wycofała się z konkursu

Udział wzięło 16 placówek: 6 szkół podstawowych, 4 gimnazja, 4 szkoły ponadgimnazjalne, Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Jury oceniło 25 prac konkursowych (max ilość punktów wynosiła 60).

Laureaci:

KATEGORIA - SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zgierzu (47 pkt)
autor: Piotr Stasiński
opiekun: Aleksandra Kowalczyk

II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Zgierzu (44 pkt)
autorzy: Ewelina Marczyk, Karolina Kowalska, Paulina Dziobak, Karolina Sobczak,Sylwia Walczak
opiekun: Paweł Marynowicz

III miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 11 w Zgierzu (43 pkt)
autorzy: Daria Zając, Julia Jarmusz, Borys Ornowski, Patryk Sędziak
opiekun: Piotr Bekrycht

IV miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Dąbrowszczaków w Zgierzu (42 pkt)
autorki: Ewa Filipińska, Monika Niewiadomska
opiekun: Urszula Stępniak

IV miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zgierzu (42 pkt)
autor: Seweryn Stelmachowski 
opiekun: Aleksandra Kowalczyk

IV miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zgierzu (42 pkt)
autorzy: Łukasz Stańczyk, Jakub Szymański, Paweł Bartkiewicz, Szymon Olczak, Krystian Nitecki
opiekunowie: Małgorzata Bogusławska, Anna Stańczyk

V miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Dąbrowszczaków w Zgierzu (41 pkt)
autor: Michał Pabiańczyk
opiekun: Urszula Stępniak

VI miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Zgierzu (40 pkt)
autorki: Zosia Owczarczyk, Wiola Łuba
opiekun: Paweł Marynowicz

VII miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Armii Krajowej w Zgierzu (po 25 pkt)
I praca - autorka: Monika Weteska
II praca - autorka: Marcjanna Juras
opiekun: Dariusz Szymański

KATEGORIA - GIMNAZJA

I miejsce - Gimnazjum Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Zgierzu (59 pkt)
autor: Krystian Lenarczyk (rower - nagroda specjalna, od sponsora TEXTIL UNIWERSAL "EURO" oraz szczoteczka elektryczna "DOMFACH")
opiekun: Tadeusz Obiedziński

II miejsce - Gimnazjum Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Zgierzu (49 pkt)
autorka: Katarzyna Rybińska
opiekun: Tadeusz Obiedziński

III miejsce - Gimnazjum Nr 3 im. A. Mickiewicza w Zgierzu (45 pkt)
autorzy: Marcin Berner, Łukasz Gołek, Karol Kowalczyk, Maciej Kupś, Mateusz Wasiak
opiekun: Mieczysław Pyznarski

IV miejsce - Gimnazjum Nr 1 w Zgierzu (44 pkt)
autorzy: Izabela Tomczak, Damian Dylewski, Mateusz Pabich
opiekun: Teresa Gębicka

V miejsce - Gimnazjum Nr 1 w Zgierzu (36 pkt)
autorzy: Bartłomiej Bartczak, Krzysztof Kominiak, Jakub Tomczak
opiekun: Teresa Gębicka

VI miejsce - Społeczne Gimnazjum TPZ w Zgierzu (35 pkt)
autor: Mateusz Banasiak
opiekun: Krzysztof Świeboda

VII miejsce - Gimnazjum Nr 3 im. A. Mickiewicza w Zgierzu (30 pkt)
autorzy: Michał Rosiak, Jakub Juszczak, Marcin Ostafin, Artur Pawlak, Jakub Fijałkowski, Piotr Pietrzak
opiekun: Mieczysław Pyznarski

KATEGORIA - SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

I miejsce - Zespół Szkół Nr 1 im. J. Cezaka w Zgierzu (48 pkt)
autorzy: Łukasz Borowski, Jakub Kowalski, Łukasz Kunowski, Rafał Pawlak, Adam Świderski
opiekunowie: Teresa Stolarek, Andrzej Pawłowski

II miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Staszica w Zgierzu (47 pkt)
autorzy: Małgorzata Banasiak, Katarzyna Kolczyńska, Paulina Kacela, Maciej Gąsiorowski
opiekun: Piotr Staruch

III miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Staszica w Zgierzu (44 pkt)
autorzy: Łukasz Kacprzak, Adrian Kasiński, Damian Krauze, Jakub Muras, Krystian Trepczyński
opiekun: Maciej Darnikowski

IV miejsce - Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta (po 43 pkt)
I praca - autorka: Anna Budzisz
II praca - autorzy: Grzegorz Mirowski, Jakub Stefankiewicz, Adam Zamojski
opiekun: Marek Sadowski

V miejsce - Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II (26 pkt)
autorzy: Przemysław Krawczyk, Paweł Grzybowski
opiekun: Lucjan Stępień

WYRÓŻNIENIA

Dzięki sponsorom przyznano następujące nagrody: wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz torby promocyjne z drobnymi upominkami. Uczniowie - laureaci konkursu, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca pojadą na dwudniową wycieczkę do Krakowa i Wieliczki (19-20.06.2007). Dodatkowo uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe:
za zajęcie I miejsca - m. in. monitory
za zajęcie II miejsca - m. in. drukarki
za zajęcie III miejsca - m. in. mp4. 
Opiekunowie prac, które zajęły trzy pierwsze miejsca również w tym roku otrzymują drobne nagrody rzeczowe.

Sponsorzy:

ADRIAN Fabryka Rajstop
Apteka E. Cylke, A. Cylke Sp. j.
Apteka POD CZWÓRKĄPPHU ARIS Firma motoryzacyjnaAUTO-KOMIS JAR
BANK SPÓŁDZIELCZYBEST s.c.
PHU BGJ Pokrycia Dachowe
P.W. BUD-INŻ Sp. z o.o.COLEX Sp. z o.o.
EKO-BORUTA Sp. z o.o.
DOMFACH
EKO-BORUTA Sp. z o.o.
ENERGETYKA BORUTA Sp. z o.o.
EUROFOAM POLSKA Sp. z o.o.
EURON Sp. z o.o.
FH GOFRO
JASZPOL Sp. z o.o.
MADOX Stomatologia Protetyka
MAG-RYS
MARKAB Sp. z o.o.
MATEX-POL
NOVAMED Sp. z o.o.
PAN TADEUSZ KsięgarniaPOLSIL P.W.
SKOMUR s.c.
SOWINEX ZWM Odlewnia Metali
STEEL-BOX Sp. j.
TEXTIL UNIWERSAL "EURO"
PPHU TELMARK Sp. z o.o.
UNIDRUK s.c.
UTMAR Sp. j.
WIST Drukarnia Offsetowa
Cukiernia "IMPASTO" zapewniła słodki poczęstunek w czasie uroczystości ogłoszenia wyników konkursu (11.06.2007)

Podczas VIII edycji konkursu sponsorzy ofiarowali 11,5 tys. zł oraz nagrody rzeczowe:
- ADRIAN Fabryka Rajstop (rajstopy i podkolanówki)
- BEST s.c. (płyty DVD)
- DOMFACH (elektryczna szczoteczka do zębów)
- NOVAMED Sp. z o.o. (krokomierze i aparat do mierzenia ciśnienia)
- PAN TADEUSZ Księgarnia (książki)
- TEXTIL UNIWERSAL "EURO" (rower)


Poprzednia strona: VII edycja 2005/2006
Następna strona: IX edycja 2007/2008

Print this page