cookies

Archiwalna Miasto Zgierz - AktualnościAkcja Zima 2016

Budżet Obywatelski

ZCOP

     

     

     

     

     ZPORR

A A A

Aktualności

11/28/13

Zmiana organizacji ruchu


W związku z realizacją projektu pn.: "Rewitalizacja historycznego centrum miasta Zgierza" i rozpoczęciem prac rewitalizacji wschodnich części Placu Kilińskiego uprzejmie informuję, iż z początkiem grudnia 2013 r. ulegnie zmianie organizacja ruchu w tym obszarze. Wyłączone z ruchu kołowego zostaną ulice od wewnętrznych stron ćwiartek placu, oraz ruch pieszych wewnątrz rewitalizowanych ćwiartek. Aktualnie nie zostanie zamknięty chodnik wzdłuż ul. 1 Maja i ul. Długiej oraz bez zmian zostaną przystanki autobusowe.

Category: Rewitalizacja_HCMZ
Posted by: umzgierz

Wraz z postępem prac rewitalizacyjnych i ze względu na planowaną budowę kanalizacji deszczowej na tym obszarze sukcesywnie zostanie ograniczany ruch wokół całych ćwiartek placu. W późniejszym terminie przeniesieniu ulegną również przystanki autobusowe.

Niniejszym informujemy, iż zamknięcie poszczególnych partii placu będzie się odbywało etapami w celu zminimalizowania utrudnień z tym związanym.

Planujemy, że utrudnienia związane z realizacją tego etapu inwestycji potrwają do końca czerwca 2014 r. W załączeniu mapka obrazująca wprowadzane zmiany.

W tym czasie za utrudnienia przepraszamy!Poprzednia strona: O projekcie
Następna strona: Postępowania w projekcie

Print this page