Justyna Mospinek
XVII miejsce - Grand Prix Europy (4-7.05. Turcja)
XII miejsce - Grand Prix Europy (1-4.06. Sopot)
I miejsce - II runda Pucharu Polski (21.05. Kraków)
Srebrny medal - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (29-31.07. Zakopane)
Złoty medal - Akademickie Mistrzostwa Polski (6.08. Poznań)
Brązowy medal w drużynie - Uniwersjada (15-20.08. Turcja)
II miejsce w końcowej klasyfikacji Pucharu Polski w 2005 r. Marta Włodarczyk - kat. Juniorzy
IV miejsce - Memoriał im. Ireny Szydłowskiej (11-12.06. Warszawa)
Anna Kaźmierczak - kat. Juniorzy Młodsi
IX miejsce - Memoriał M. Sawickiego, I Runda Pucharu Polski (14.05. Radom)
III miejsce - Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (28.05. Kielce)
XIII miejsce - Memoriał im. Ireny Szydłowskiej (11-12.06. Warszawa)
VI miejsce - Eliminacje Strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (25.06. Zgierz)
Paulina Grzelak - kat. Juniorzy Młodsi
VII miejsce - Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (28.05. Kielce)
X miejsce - Memoriał im. Ireny Szydłowskiej (11-12.06. Warszawa)
I miejsce - Eliminacje Strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (25.06. Zgierz)
Paulina Lubelska - kat. Juniorzy Młodsi
V miejsce - Eliminacje Strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (25.06. Zgierz)
Agnieszka Bojarska - kat. Młodzicy
V miejsce - Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (28.05. Kielce)
Złoty medal - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (18-19.06. Kielce)
Brązowy medal zespołowo - Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09. Rzeszów)
VIII miejsce indywidualnie - Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09. Rzeszów)
Złoty medal drużynowo - Ogólnopolski Finał Ligi Młodzików (17.09. Wadowice)
Daria Ładyńska - kat. Młodzicy
Brązowy medal zespołowo - Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09. Rzeszów)
Złoty medal drużynowo - Ogólnopolski Finał Ligi Młodzików (17.09. Wadowice)
Klaudia Zielińska - kat. Młodzicy
IV miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (18-19.06. Kielce)
Brązowy medal zespołowo - Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09. Rzeszów)
Złoty medal drużynowo - Ogólnopolski Finał Ligi Młodzików (17.09. Wadowice)
Dominika Lubelska - kat. Młodzicy
Brązowy medal zespołowo - Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09. Rzeszów)
Złoty medal drużynowo - Ogólnopolski Finał Ligi Młodzików (17.09. Wadowice)
Edyta Szulc - kat. Młodzicy
VII miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (18-19.06. Kielce)
——————————
2004 rok
Kat. Dzieci:
I Okręgowe Zawody Halowe (22.01. Zgierz)
- I miejsce Karolina Jankowska (363 pkt)
- III miejsce Aleksandra Róg (272 pkt)
II Okręgowe Zawody Halowe (19.02. Zgierz)
- I miejsce Karolina Jankowska (283 pkt)
- II miejsce Aleksandra Róg (268 pkt)
- III miejsce Agata Smoczyńska (265 pkt)
III Okręgowe Zawody Halowe (12.03. Łódź)
- I miejsce Agata Smoczyńska (279 pkt)
- II miejsce Karolina Jankowska (267 pkt)
- III miejsce Paulina Misztal (262 pkt)
- IV miejsce Aleksandra Róg (218 pkt)
Puchar Prezydenta Miasta Zgierza (11.06. Zgierz)
- I miejsce Karolina Jankowska (600 pkt)
- II miejsce Aleksandra Róg (593 pkt)
- V miejsce Agata Smoczyńska (527 pkt)
Zawody Okręgowe 10-lecie UKS "Piątka" (25.06. Zgierz)
- I miejsce Karolina Jankowska (606 pkt)
- II miejsce Aleksandra Róg (598 pkt)
- IV miejsce Magdalena Matusiak (542 pkt)
- V miejsce Agata Smoczyńska (537 pkt)
Zawody Okręgowe (25.09. Łódź)
- I miejsce Karolina Jankowska (627 pkt)
- II miejsce Agata Smoczyńska (621 pkt)
- IV miejsce Aleksandra Róg (584 pkt)
- V miejsce Paulina Misztal (543 pkt)
Zawody Okręgowe "Zakończenie Sezonu" (8.10. Zgierz)
- I miejsce Aleksandra Róg (664 pkt)
- II miejsce Karolina Jankowska (637 pkt)
- V miejsce Magdalena Matusiak (589 pkt)
W roku 2005 w ogólnopolskim współzawodnictwie sportu młodzieżowego, zawodnicy UKS "Piątka" zdobyli 62 punkty
Justyna Mospinek
IV miejsce - Halowe Mistrzostwa Polski (luty Legnica)
IX miejsce - Puchar Europy (kwiecień Włochy)
Brązowy medal w drużynie Mistrzostwa Europy (maj Belgia)
Brązowy medal w drużynie Puchar Europy (czerwiec Niemcy)
Srebrny medal w drużynie Puchar Europy (lipiec Turcja)
XIV miejsce - Igrzyska Olimpijskie (sierpień Ateny)
Mistrzostwo Polski - Mistrzostwa Polski (wrzesień Prudnik)
Bartłomiej Baszczyński - kat. seniorzy
VI miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
Agnieszka Bojarska - kat. młodzicy
V miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (19-20.06. Zgierz)
VIII miejsce - Ogólnopolski Turniej Młodzików /Mistrz. Polski/ (04-05.09. Sucha Beskidzka)
I miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05.) Zgierz
III miejsce - Zawody Okręgowe "Zakończenie Sezonu" /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09. Zgierz)
Marta Borowska - kat. młodzicy
II miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
Natalia Grzelczak - kat. dzieci
II miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
I miejsce - Zawody Okręgowe "Zakończenie Sezonu" /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09. Zgierz)
Robert Kret - łuki bloczkowe
I miejsce - Zawody Okręgowe "Otwarcie sezonu" (24-25.04. Zgierz)
I miejsce - Zawody Okręgowe /kat. seniorzy/ (8-9.05. Zgierz)
VI miejsce - Zawody Ogólnopolskie "Memoriał Michała Sawickiego" (15.05. Radom)
Daria Ładyńska - kat. dzieci
I miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
III miejsce - Zawody Okręgowe "Zakończenie Sezonu" /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09. Zgierz)
Ewelina Marszałkowska
II miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (19-20.06.04 Zgierz)
XIV miejsce - Ogólnopolski Turniej Młodzików /Mistrz. Polski/ (4-5.09. Sucha Beskidzka)
II miejsce - Zawody Okręgowe "Otwarcie sezonu" (24-25.04. Zgierz)
II miejsce - Zawody Ogólnopolskie "Memoriał Michała Sawickiego" (15.05. Radom)
III miejsce - Zawody Międzywojewódzkie (29.05. Zgierz)
Radosław Musoski - kat. młodzicy
III miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (19-20.06. Zgierz)
II miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
I miejsce - Zawody Okręgowe "Zakończenie Sezonu" /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09. Zgierz)
Paulina Pokora - kat. młodzicy
V miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
Wojciech Rajtar - kat. dzieci
V miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
Anna Raupach - kat. dzieci
III miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
V miejsce - Zawody Okręgowe "Zakończenie Sezonu" /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09. Zgierz)
Łukasz Surowiecki - kat. seniorzy
VIII miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
Marta Włodarczyk
IV miejsce - Zawody Okręgowe "Otwarcie sezonu"(24-25.04. Zgierz)
——————————
2003 rok
Justyna Mospinek
Brązowy medal - Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów (15-16.02. Kraków)
VI miejsce - Halowe Mistrzostwa Świata Seniorów (4-9.03. Limes, Francja)
Brązowy medal drużynowo i IV miejsce indywidualnie - I Runda Pucharu Europy (4-10.05. Poreć, Chorwacja)
V miejsce drużynowo i VI miejsce indywidualnie - III Runda Pucharu Europy (17-21.06. Antalya, Turcja)
V miejsce drużynowo - Mistrzostwa Świata (7-19.07. Nowy Jork, USA)
Nominacja olimpijska - Ateny 2004
Srebrny medal drużynowo - Test Olimpijski (2-10.08. Ateny, Grecja)
VI miejsce indywidualnie - UNIWERSJADA (24-31.08. Deagu, Korea)
I miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Seniorów (czwarty raz)
IV miejsce - Puchar Europy
III miejsce drużynowo i VI miejsce indywidualnie w Światowym Rankingu międzynarodowej federacji łuczniczej FITA na rok 2003
Justyna Mospinek objęta jest szkoleniem Kadry Olimpijskiej od 2000 r.
Agnieszka Bojarska - kat. dzieci
ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:
- II miejsce "Otwarcie Sezonu 2003" (10-11.05. Zgierz - 594 pkt)
- I miejsce - Zawody okręgowe (31.05.-1.06. Łódź - 615 pkt)
- I miejsce - Zawody okręgowe (21-22.06. Zgierz - 596 pkt)
- I miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 602 pkt)
- I miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 653 pkt)
Paulina Grzelak - kat. młodzik
brązowy medal w zespole - M. P. Młodzików (6-7.09. Kołobrzeg - 1119 pkt) - rekord życiowy
ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:
- III miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 1089 pkt)
- III miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 1051 pkt)
w 2003 r. szkolona w kadrze młodzika WFZS
Robert Kret - łuki bloczkowe
Srebrny medal indywidualnie - Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów (15-16.02. Kraków
udział w Mistrzostwach Świata (7-19.07. Nowy Jork, USA)
Ewelina Marszałkowska - kat. młodzik
Srebrny medal indywidualnie - M. P. Młodzików (6-7.09. Kołobrzeg - 1234 pkt)
Brązowy medal w zespole - M. P. Młodzików (6-7.09. Kołobrzeg)
I miejsce w kat. juniorek mł. - Memoriał Michała Sawickiego - hala (20.12. Radom)
ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:
- III miejsce - "Otwarcie Sezonu 2003" (10-11.05. Zgierz - 1081 pkt)
- III miejsce - Zawody okręgowe (31.05.-1.06. Łódź - 1176 pkt)
- I miejsce - Zawody Okręgowe (21-22.06. Zgierz - 1137 pkt)
- I miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 1277 pkt) - rekord życiowy
- I miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 1246 pkt)
w 2003 r. szkolona w kadrze młodzika WFZS w Łodzi
Radosław Musoski - kat. młodzik
ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:
- III miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 980 pkt)
w 2003 r. szkolony w kadrze młodzika WFZS w Łodzi
Paulina Pokora - kat. dzieci
ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:
- I miejsce - "Otwarcie Sezonu 2003" (10-11.05. Zgierz - 596 pkt)
- III miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 577 pkt)
- III miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 606 pkt)
Anna Raupach - kat. dzieci
ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:
- III miejsce - Zawody okręgowe (31.05.-1.06. Łódź - 580 pkt)
- III miejsce - Zawody okręgowe (21-22.06. Zgierz - 544 pkt)
- II miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 583 pkt)
Eliza Starzyńska - kat. młodzik
Brązowy medal w zespole - M. P. Młodzików (6-7.09. Kołobrzeg - 1138 pkt)
ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:
- II miejsce - Zawody okręgowe (21-22.06. Zgierz - 1082 pkt)
- II miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 1149 pkt)
- II miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 1152 pkt) - rekord życiowy
w 2003 r. szkolona w kadrze młodzika WFZS w Łodzi
Edyta Szulc - kat. dzieci
ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:
- III miejsce - "Otwarcie Sezonu 2003" (10-11.05. Zgierz - 558 pkt)
- II miejsce - Zawody okręgowe (31.05.-1.06. Łódź - 612 pkt)
- II miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 620 pkt)
Marta Włodarczyk - kat. juniorka młodsza
XIV miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (26-28.07. Gdańsk - 1158 pkt) - rekord życiowy
XXI miejsce w końcowej klasyfikacji Pucharu Polski Juniorek
ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:
- I miejsce - "Otwarcie Sezonu 2003" (10-11.05. Zgierz - 1032 pkt)
- I miejsce - Zawody okręgowe (31.05.-1.06. Łódź - 1086 pkt)
- I miejsce - Zawody okręgowe (21-22.06. Zgierz - 1054 pkt)
- II miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 1076 pkt)
- I miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 1114 pkt)
w 2003 r. szkolona w WFZS - kadra juniora
——————————
2002 rok
Justyna Mospinek
Złoty medal i halowe Mistrzostwo Polski Seniorów (23-24.02. Nowa Ruda)
Złoty medal i halowe Mistrzostwo Polski Juniorek (2-3.03. Prudnik)
IV miejsce - Halowe Mistrzostwa Europy Seniorów (13-17.03. Ankara, Turcja)
Brązowy medal indywidualnie i srebrny medal drużynowo - Mistrzostwa Europy Seniorów (23-27.07. Oul, Finlandia)
I miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Seniorów (trzeci raz)
VII miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Europy
XI miejscew Światowym Rankingu międzynarodowej federacji łuczniczej FITA na rok 2002
Brązowy medal - Mistrzostwa Polski Seniorów (12-15.09. Poznań)
——————————
2001 rok
Justyna Mospinek
Brązowy medal i tytuł II halowej wicemistrzyni Polski Seniorek
Złoty medal i Mistrzostwo Polski Juniorek w hali
wyrównanie rekordu świata juniorek oraz ustanowienie rekordu Polski Juniorek w strzelaniu na 18 m /582 pkt./ podczas Halowych Mistrzostw Świata (Florencja)
Złoty medal i Mistrzostwo Polski Seniorów na torach otwartych
Złoty medal i Mistrzostwo Polski Juniorów na torach otwartych
ustanowienie trzech rekordów Polski Juniorek w strzelaniu na 50, 30 m oraz w wieloboju Ł-AB
VI miejsce w międzynarodowym turnieju w Korei
VII miejsce - Grand Prix Europy w Turcji
XII miejsce - Grand Prix Europy w Rosji
IX miejsce - Mistrzostwa Europy Juniorów w Chorwacji
Srebrny medal i wicemistrzostwo Europy w klasyfikacji drużynowej
VII miejsce w klasyfikacji drużynowej - Mistrzostwa Świata Seniorów w Chinach
zwycięstwo w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Seniorów
zwycięstwo w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Juniorek
XII miejsce w światowym rankingu międzynarodowej federacji łuczniczej FITA na rok 2001
zakwalifikowanie się do reprezentacji Polski na Halowe Mistrzostwa Świata we Florencji
Piotr Kowalczyk
Brązowy medal i tytuł II halowego wicemistrza Polski Seniorów w łukach bloczkowych
Robert Kret
Złoty medal i halowe Mistrzostwo Polski Seniorów w łukach bloczkowych
zakwalifikowanie się do reprezentacji Polski na Halowe Mistrzostwa Świata we Florencji
Maciej Szymański
Srebrny medal i halowe wicemistrzostwo Polski Seniorów
VII miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów
zakwalifikowanie się do reprezentacji Polski na Halowe Mistrzostwa Świata we Florencji
Jakub Zimiński
zwycięstwo - II runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Krakowie
——————————
2000 rok
UKS pod względem osiągnięć sportowych za 2001 rok - szesnasty klub w Polsce
Justyna Mospinek
Złoty medal i Halowe Mistrzostwo Polski Seniorek
Złoty medal i Halowe Mistrzostwo Polski Juniorek
II miejsce - Puchar Europy Juniorów w Chorwacji
XIV miejsce - Mistrzostwa Świata Juniorów w Belfort (Francja) i IV miejsce w drużynie
I miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów, dwa rekordy Polski /wielobój i 70 m/, pięć złotych medali /70, 60, 50, 30 m, FITA/
II miejsce w klasyfikacji generalnej - Puchar Europy
14 rekordów polski juniorek /wszystkie możliwe do zdobycia/
I miejsce - 64. Mistrzostwa Polski Seniorów /złoty medal w strzelaniu na 70 m i w klasyfikacji końcowej, brązowy na 60 m/
I miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Seniorek i Juniorek
powołanie do Kadry Olimpijskiej Ateny 2004
V miejsce w klasyfikacji zespołowej kobiet - XVIII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów
Katarzyna Andrzejczak
Brązowy medal - Halowe Mistrzostwa Polski Kadetów
VII miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
V miejsce w klasyfikacji zespołowej kobiet - XVIII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów
Maciej Szymański
IV miejsce - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów
IV miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów, srebrny medal w strzelaniu na 30 m
VI miejsce w finale - Puchar Europy w Czechach w kat. Juniorów
VI miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Juniorów
powołanie do Kadry Olimpijskiej Ateny 2004
Jakub Zimiński
III miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
IV miejsce - Mistrzostwa Polski Młodzików
V miejsce w klasyfikacji zespołowej kobiet - XVIII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów - M. Frontczak
UKS "Piątka" III m. w klasyfikacji klubowej - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
II miejsce UKS "Piątka" w klasyfikacji klubowej - Mistrzostwa Polski Juniorów
I miejsce indywidualnie i w drużynie w finale - Puchar Europy Juniorek w Czechach
VII miejsce UKS "Piątka" w rankingu UKS-ów działających we wszystkich dyscyplinach sportowych
58 pkt w punktacji wojewódzkiej w sporcie młodzieżowym
III miejsce w rankingu klubów łuczniczych w 2000 roku
organizacja XVIII Halowych Mistrzostw Polski Seniorów /luty 2000 r./
——————————
1999 rok
Justyna Mospinek
Wicemistrzostwo Polski Juniorek Młodszych w hali
Złoty medal indywidualnie - Puchar Europy w Belgii
Srebrny medal drużynowo - Puchar Europy w Niemczech
V miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Europy Kadetów
Wicemistrzostwo Europy indywidualnie i złoty medal w drużynie - Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów w Anglii
Zwycięstwo w generalnej klasyfikacji Pucharu Polski Juniorek Młodszych i IV miejsce w klasyfikacji open
Wicemistrzostwo Krakowa - Otwarte Mistrzostwa Krakowa
powołanie do Kadry Narodowej Juniorów
Katarzyna Andrzejak
powołanie do Kadry Wojewódzkiej Młodzików
IV miejsce - Mistrzostwa Polski Młodzików
Mistrzostwo Makroregionu Centralnego Młodzików
Maciej Szymański
Wicemistrzostwo Polski i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Srebrny medal w drużynie - Puchar Europy w Belgii
Brązowy medal w drużynie i V m. indywidualnie - Puchar Europy w Niemczech
VI miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Europy Kadetów
powołanie do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów w Anglii - XX miejsce
II miejsce w generalnej klasyfikacji - Puchar Polski
mistrzostwo Krakowa - Otwarte Mistrzostwa Krakowa i II runda Pucharu Polski
powołanie do Kadry Narodowej Juniorów
powołanie do Kadry Wojewódzkiej Młodzików - Kamila Esslinger, Jakub Zimiński
IV miejsce - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Sylwia Szymańska
zorganizowanie wyjazdu na międzynarodowy turniej łuczniczy do Aue (Niemcy)
III miejsce dla UKS "Piątka" w klasyfikacji klubowej - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
organizacja Halowych Mistrzostw Polski Seniorów /luty 1999 r./
——————————
1998 rok
organizacja XIII Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i VIII Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (hala MOSiR w Zgierzu)
V miejsce indywidualnie - Justyna Mospinek
Brązowy medal zespołu dziewcząt - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży we Wrocławiu w składzie: Justyna Mospinek, Katarzyna Olczak, Katarzyna Walczak
Brązowy medal indywidualnie - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - S. Szymańska
V miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Juniorek Młodszych - J. Mospinek
organizacja Mistrzostw Polski Młodzików (tory łucznicze MOSiR w Zgierzu)
powołanie do Kadry Narodowej Juniorek Justyny Mospinek i do Kadry Narodowej Juniorów Młodszych Bolesława Samodulskiego
——————————
1997 rok
Sylwia Szymańska
powołanie do Kadry Olimpijskiej Sydney 2000
IV miejsce - XV Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów
Wicemistrzostwo Polski Juniorów
Wicemistrzostwo Polski zespołowe młodziczek w składzie: Justyna Mospinek, Katarzyna Olczak, Katarzyna Walczak
——————————
1996 rok
Bolesław Samodulski
III miejsce - Ogólnopolski turniej o "Puchar Lajkonika" (Kraków)
IV miejsce - Ogólnopolski turniej o "Złoty Liść Jesieni" (Kielce)
Sylwia Szymańska
IV miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów
III miejsce w klasyfikacji końcowej - Puchar Polski Juniorów
powołanie do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów w San Diego (USA) Sylwia Szymańska
IV miejsce - I Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
IV miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski
rekord Polski Juniorów w strzelaniu na 18 m w haliIII Ogólnopolskie Zawody Dzieci (Żołędowo)
- I miejsce - Katarzyna Olczak
- III miejsce - Karolina Kruszyńska
- IV miejsce - Katarzyna Walczak
- III miejsce - Bolesław Samodulski
- I miejsce zespół - K. Olczak, K. Walczak, K. Kruszyń
- III miejsce zespół - B. Samodulski, M. Szymański, S. Janickizorganizowanie wyjazdu na turniej do Niemiec i zdobycie I miejsca.
——————————
1994 rok
powstaje komitet założycielski klubu - październikUKS "Piątka" zostaje wpisany do rejestru Stowarzyszeń Kultury Fizycznej i ich Związków (24.11.) - otrzymuje osobowość prawną